شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۷

تيم ملي فوتبال برزيل در ديداري دوستانه موفق شد با نتيجه يک بر صفر مقابل صربستان به برتري برسد. به گزارش فارس، تنها…

تيم ملي فوتبال برزيل در ديداري دوستانه موفق شد با نتيجه يک بر صفر مقابل صربستان به برتري برسد.

به گزارش فارس، تنها گل اين ديدار را فرد در دقيقه 59 وارد دروازه حريف کرد تا تيمش را به پيروزي برساند اما تماشاگران اين ديدار به نوعي از نمايش تيم‌شان راضي نبودند. بسياري هم پيش از اين ديدار اعلام کرده بودند برزيل تا حد زيادي به نيمار وابسته شده است.

لوييس فليپه اسکولاري در مورد اين موضوع گفت: بله، ما به نيمار احتياج داريم، همانطور که پرتغال به کريستيانو رونالدو و آرژانتين به ليونل مسي احتياج دارند. ما به نيمار نياز داريم زيرا هر تيمي به يک بازيکن نياز دارد که توجه حريف را به خودش جلب کند. وظيفه ما اين است که راه حلي بيابيم تا بتوانيم نيمار را از بازيکنان زيادي که او را در جريان بازي احاطه مي‌کنند رها کنيم.

اسکولاري در مورد واکنش تماشاگران به نمايش برزيل هم گفت: فکر مي‌کنم اين يک واکنش طبيعي بود. واکنش منفي آنها حتا زماني که ما خوب هم بازي مي‌کنيم وجود دارد. هواداران ما را در ديدار قبلي هم هو کردند. همه بازيکنان براي چنين لحظه‌هايي خودشان را آماده کردند. مي‌دانيم که اگر خوب بازي نکنيم هوادارانمان ناراحت مي‌شوند اما بر اين باور هستم که بيشتر تماشاگراني که به ورزشگاه آمده بودند استاديوم را با خوشحالي ترک کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.