جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۷

لوئيز فيليپ اسکولاري سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل در مورد عملکرد بازيکنانش در ديدار مقابل کرواسي گفت: بازيکنانم عالي بودند و با آرامش…

لوئيز فيليپ اسکولاري سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل در مورد عملکرد بازيکنانش در ديدار مقابل کرواسي گفت: بازيکنانم عالي بودند و با آرامش بازي کردند به طوري که در يک بازي حساس مثل افتتاحيه جام جهاني خوب ظاهر شدند و بازي توأم با آرامش انجام دادند که در بازي افتتاحيه جام جهاني انجام چنين کاري کار هر بازيکني نيست اما بازيکنان من اين کار را انجام دادند.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: از هواداران تيمم تمجيد مي‌کنم چرا که آنها لياقت اين پيروزي را داشتند و حتي بيشتر از اينها لياقت آنها است حمايت از تيم ملي برزيل آن هم در سائوپائولو با اين وضعيت شگفت‌انگيز بود. اين نوع حمايت خارج از کره خاکي بود که هيچکس حتي نمي‌تواند آن را تصور کند. البته پيش از اين شايعاتي وجود داشت که مردم سائوپائولو از تيم ملي حمايت نمي‌کنند آما آنچه امروز اتفاق افتاد باعث مي‌شود که کسي نتواند ديگر در مورد سائوپائولو چنين صحبتي انجام دهد.

سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل در خصوص تيم کرواسي که با 3 گل مغلوب شاگردانش شد، خاطرنشان کرد: کرواسي تيم بسيار خوبي است و بازيکنان اين تيم مهارت بالايي در بازي دفاع و عقب زمين دارند و بازيکنان تيم کرواسي شايستگي زيادي دارند و مي‌توانند لياقت خودشان را در ادامه بازي‌ها نشان دهند.

اسکولاري در پايان در مورد پنالتي که نيشي‌مورا براي بازيکنان برزيل گرفت، افزود: پنالتي که براي ما گرفته شد کاملاً درست بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.