دوشنبه، ۲۶ خرداد ۹۹ - ۱۱:۱۲
اسکیت‌ برد الکتریکی

اسکیت‌ برد الکتریکی که توسط یک شرکت ژاپنی طراحی و ساخته شده است دارای ابعاد بسیار کوچک در حد یک لپ تاپ 13…

اسکیت‌ برد الکتریکی که توسط یک شرکت ژاپنی طراحی و ساخته شده است دارای ابعاد بسیار کوچک در حد یک لپ تاپ 13 اینچی است. در ادامه نگاهی به این اسکیت‌ برد الکتریکی خواهیم داشت.

یک شرکت ژاپنی، پیش‌ فروش اسکیت‌ بردی را آغاز کرده که ابعاد یک لپ‌تاپ را دارد.شرکت ژاپنی “کوکوآ موتورز”(Cocoa Motors) که پنج سال است برای ساخت اسکیت‌برد خود موسوم به “واککر”(Walkcar) تلاش می‌کند، سرانجام پیش‌فروش آن را در ژاپن آغاز کرده است. این پلتفرم الکتریکی قابل حمل، نوعی اسکیت‌برد به اندازه یک لپ‌ تاپ ۱۳ اینچی است.

ظاهر واککر از سال ۲۰۱۵ تاکنون تغییر زیادی نیافته و فقط موتور آن اصلاح شده است. این اسکیت‌ برد اکنون دو حالت راندن را شامل می‌شود. هنگامی که واککر در حالت ورزشی قرار می‌گیرد، با سرعت ۱۶ کیلومتر در ساعت و در حالت معمولی، با سرعت ۱۰ کیلومتر بر ساعت کار می‌کند.

اسکیت‌ برد الکتریکی

این پلتفرم، از فیبر کربن و آلومینیومی که برای ساخت هواپیما به کار می‌رود، ساخته شده است. وزن واککر، ۲.۹ کیلوگرم است.

دو چرخ جلوی واککر، کار خود را با موتورهای الکتریکی انجام می‌دهند و دو چرخ عقب مانند سبد چرخ‌دار فروشگاه، امکان چرخش را فراهم می‌کنند. چهار حسگر در پلتفرم فوقانی تعبیه شده‌اند و به کاربر امکان می‌دهند تا با تغییر وزن، واککر را کنترل کند، به جلو و عقب برود و جهت خود را تغییر دهد.

واککر، قابلیت توقف خودکار را نیز دارد و هنگامی که حسگرهای آن پیاده شدن کاربر را تشخیص دهند، به صورت خودکار متوقف می‌شوند. شرکت سازنده، پیش‌فروش اسکیت‌برد واککر را با قیمت ۱۸۴۰ دلار و تنها در ژاپن آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *