جمعه، ۱۸ مهر ۹۳ - ۰۹:۰۴

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی دینورزاده عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی با تیم گیتی پسند اصفهان اضافه کرد: بازی بسیار…

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی دینورزاده عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی با تیم گیتی پسند اصفهان اضافه کرد: بازی بسیار خوبی انجام دادیم و می توانستیم براحتی در اولین بازی خانگی برنده باشیم اما اشتباهاتی داشتیم که منجر به باخت شد.

وی با بیان اینکه سه گل بچگانه از یک جناح خوردیم که حتی در تمرینات نیز بازیکنان از این گلها نمی خورند، یادآور شد: با این وجود در نیمه دوم به بازی برگشتیم و گل دوم را هم زدیم، در عین حال بازی بسیار زیبایی را به نمایش گذاشتیم که تماشاگران نیز از آن لذت بردند.

سرمربی تیم شهرداری اردبیل با بیان اینکه از بازی بازیکنان خود بغیر از اشتباهات صورت گرفته راضی هستم و دست یکایک آنها را می فشارم، تصریح کرد: باید دیگر به باخت فکر نکنیم، هنوز در اول راه سخت و دشوار لیگ هستیم و بازی های بسیاری را برگزار کنیم.

وی در همین حال با تاکید بر اینکه باید این بازیها درس و تجربه بزرگی برای بازیکنان باشد، یادآور شد: ما در این بازی نشان دادیم که قابلیت های خوبی برای رشد و پیروزی داریم و در ادامه لیگ آن را بروز خواهیم داد.

دینورزاده با بیان اینکه در لیگ دسته یک کشور همه بازیها سخت بوده و میزبان و میهمان نداریم، عنوان کرد: دیدید که در بازی اول در یزد پیروز شدیم اما در بازی خانگی و با وجود بازی بسیار خوب مغلوب شدیم. اینها نشان می دهد که باید حمایت شویم هم از سوی تماشاگران فوتبال دوست اردبیلی هم از سوی مسئولان.

وی با بیان اینکه تماشاگران از بازی امروز تیم شهرداری لذت بردند، متذکر شد: نیاز داریم که بازی بعدی نیز یاریگر این تیم باشند و تنها با یک باخت از حمایت دست نکشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.