سه شنبه، ۰۸ مهر ۹۳ - ۱۱:۵۷

استاندار البرز گفت: در دیدارهای مردمی اشتغال‌زایی و برطرف کردن معضل بیکاری در اولویت خواسته‌های مردم است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،…

استاندار البرز گفت: در دیدارهای مردمی اشتغال‌زایی و برطرف کردن معضل بیکاری در اولویت خواسته‌های مردم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی البرز،«سید حمید طهایی» دیشب(دوشنبه هفتم مهرماه)، در حاشیه‌ی جلسه دیدارهای مردمی در جمع خبرنگاران، گفت: مسئولان باید همه‌ی اهتمام خود را بر پایه‌ی خدمتگزاری به مردم قرار دهند و برطرف کردن مشکلات مردم مهم‌ترین دغدغه آن‌ها باشد.

وی با اشاره به اینکه خدمت به مردم مهم‌ترین وظیفه‌ی مسئولان حکومت اسلامی است، افزود: مردم ولی‌نعمتان نظام اسلامی محسوب می‌شوند، از این‌رو خدمت بی‌منت به آنان از وظایف اصلی مدیران و مسئولان دستگاه‌ها و ادارات هستند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: هر چه می‌توانیم باید خدمت‌رسانی به مردم را افزایش داده و زمینه‌ی رضایت‌مندی مردم را فراهم کنیم، چون مردم از ما انتظار دارند تا بسترهای خدماتی و رفاهی در این استان ارتقاء یابد، بنابراین باید براساس اولویت‌ها و زمان‌بندی مشخص در جهت تحقق این مهم کوشش کنیم.

طهایی با تأکید بر ضرورت تشکیل دیدارهای مردمی در شهرستان‌های استان گفت: انتظار می‌رود، همه‌ی مدیران استان و شهرستان‌ها، دیدارهای مردمی را به عنوان تکلیف در حوزه اجرایی خود داشته باشند تا بخشی از مشکلات مردم در شهرستان‌ها برطرف شود و اگر مسائل پیچیده‌تر از برطرف شدن در شهرستان‌ها بود با مجموعه مدیریت استان در میان گذاشته شود.

نماینده‌ی عالی دولت در استان البرز با اشاره به دیدگاه‌ حضرت علی(ع) در نامه به مالک اشتر در باب حکومت‌داری خاطرنشان کرد: کارهای بزرگ نباید مسئولان را از پرداختن به امور کوچک غافل کند، بنابراین با فرصتی که در اختیار داریم باید در جهت برطرف کردن گرفتاری‌های مردم تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه در ملاقات مردمی این هفته تقاضای اشتغال و درخواست وام و تسهیلات مالی درصدر مطالبات و درخواست‌های مردم قرار داشت،‌ خاطرنشان کرد: از هیچ تلاشی برای توسعه‌ی خدمت‌رسانی به مردم و خدمت به آنان فروگذاری نمی‌کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.