جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۱۰:۲۸

به گزارش ایرنا،ˈ محمدناصر زندیˈ در نشست کارگروه اشتغال شهرستان چالوس افزود :شعار اصلی دولت اشتغال و خودکفایی است. وی اظهار داشت: در…

به گزارش ایرنا،ˈ محمدناصر زندیˈ در نشست کارگروه اشتغال شهرستان چالوس افزود :شعار اصلی دولت اشتغال و خودکفایی است.

وی اظهار داشت: در زمینه ایجاد اشتغال خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران، نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره بهزیستی در اولویت قرار گیرند.

فرماندار چالوس گفت: با توجه به توسعه شهرک صنعتی مرزن آباد عمده اشتغال در حوزه صنعت ایجاد خواهد شد.

وی ادامه داد: در همین راستا کمیته ای مرکب از اداره صنعت، معدن و تجارت، اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، فرمانداری و برخی از دستگاه های اجرایی نسبت به عارضه یابی واحدهای صنعتی اقدام کند.

وی تکمیل پروژه های نیمه تمام در حوزه گردشگری در این شهرستان را از دیگر برنامه ها دانست و اظهار داشت: برخی از واحدهای گردشگری با پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد وجود دارد که در حال پیگیری برای حل مشکل تسهیلات بانکی آنها هستیم که در صورت تکمیل تنها یک مورد از آنها زمینه اشتغال 300 نفر را فراهم می کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چالوس نیز گفت:در سال 93 بیش از 397 طرح خودکفایی با اعتبار بیش از 50 میلیارد ریال به کمیته امداد چالوس ابلاغ شده است.

ˈعلی اصغر ابراهیمی ˈ خاطر نشان کرد: تاکنون تعداد 53 طرح اشتغال با اعتبار چهار میلیارد و 500 میلیون ریال توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چالوس اجرایی شده است.

1535/608

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.