شنبه، ۱۹ مهر ۹۳ - ۰۵:۴۸

به گزارش خبرنگار مهر، اشرار مسلح با بکارگیری از تله انفجاری دو دستگاه خودروی پلس راه در جنوب سیستان و بلوچستان و در…

به گزارش خبرنگار مهر، اشرار مسلح با بکارگیری از تله انفجاری دو دستگاه خودروی پلس راه در جنوب سیستان و بلوچستان و در منطقه جکیگور را مورد هدف قرار دادند که خوشبختانه این عملیات تروریستی هیچ  تلفات جانی در بر نداشت.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان با تایید این خبر در گفتگو با مهر بیان داشت: اشرار مسلح صبح امروز در مسیر تردد دو خودروی پلیس راه جکیگور نسبت به انفجار مواد منفجره اقدام کردند که خوشبختانه به ماموران پلیس راه آسیبی نرسید.

سرهنگ محمدرضا کورسی در تشریح جزئیات این حادثه بیان داشت: دراین اقدام تروریستی که در 8 کیلومتری پاسگاه پلیس راه جکیگور و بعد از شهرک صنعتی رخ داد دو دستگاه خودرو مگان و سمند پلیس دچار خسارت شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، اشرار مسلح از چهارشنبه هفته گذشته تا کنون با اقدامات تروریستی سعی در بهم زدن آرامش مردم استان دارند.

تروریست‌های مسلح شامگاه چهارشنبه با هدف قرار دادن خودروی گشتی نیروی انتظامی در سراوان موجب شهادت سه نفر از ماموران انتظامی شدند و صبحگاه پنجشنبه با حمله به پاسگاه آسپیچ در حومه شهرستان سراوان یک درجه دار نیروی انتظامی را به شهادت رساندند.

همچنین در اقدامی مشابه افراد مسلح صبح امروز بهرام باشنده مدیر امور اجتماعی فرماندار ایرانشهر را مورد هدف گلوله قرار دادند که منجر به مرگ وی شد.

اشرار همچنین در راستای بر هم زدن نظم عمومی با کار گذاشتن تله انفجاری بر سر راه تردد خودروهای پلیس راهور صبح امروز به خودرو های پلیس خسارت وارد کردند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.