یکشنبه، ۱۲ مرداد ۹۳ - ۰۷:۴۴

به گزارش میهن پست -یک رسانه آلمانی از جاسوسی رژیم صهیونیستی از وزیر امور خارجه آمریکا و شنود مکالمات تلفنی وی در جریان…

به گزارش میهن پست -یک رسانه آلمانی از جاسوسی رژیم صهیونیستی از وزیر امور خارجه آمریکا و شنود مکالمات تلفنی وی در جریان مذاکرات سازش خبر داد  در حالیکه روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی به واسطه خودداری تل آویو از عمل به خواسته های واشنگتن در خصوص غزه تا حدی دچار تنش شده اشپیگل از جاسوسی نهادهای اطلاعاتی رژیم صهیونیستی از “جان کری” خبر داده است.

بر اساس گزارش اشپیگل، مکالمات تلفنی وزیر امور خارجه آمریکا در هنگام سفرهای وی به خاورمیانه برای پیشبرد مذاکرات سازش بصورت مرتب از سوی نهادهای اطلاعاتی اسرائیل شنود می شد.

جان کری در طول یک سال گذشته برای به نتیجه رساندن مذاکرات سازش سفرهای متعددی را به خاورمیانه داشته و بصورت مرتب با مقامات تشکیلات خودگردان و همچنین تل آویو در ارتباط بود.

به نوشته اشپیگل، فاش شدن جاسوسی اسرائیل از وزیر امور خارجه آمریکا بدون شک موجب افزایش تنش های موجود میان واشنگتن و تل آویو می شود

به نوشته اشپیگل، فاش شدن جاسوسی اسرائیل از وزیر امور خارجه آمریکا بدون شک موجب افزایش تنش های موجود میان واشنگتن و تل آویو می شود

وزیر امور خارجه آمریکا در حالی مورد جاسوسی رژیم صهیونیستی قرار گرفته که بر اساس اسناد فاش شده از سوی “ادوارد اسنودن” مامور سابق سازمان سیا، تقریبا تمام کشورهای دنیا و نهادهای مهمی همچون سازمان ملل و اتحادیه اروپا جزو اهداف جاسوسان آمریکایی بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.