یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۳

یک موشک که از غزه به سمت شهرک «سدروت» در سرزمین‌های اشغالی شلیک شده بود، پس از برخورد به یک کارخانه موجب آتش‌سوزی…

یک موشک که از غزه به سمت شهرک «سدروت» در سرزمین‌های اشغالی شلیک شده بود، پس از برخورد به یک کارخانه موجب آتش‌سوزی در این واحد صنعتی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت، پس از برخورد یک موشک به ناحیه صنعتی «سدروت» در سرزمین‌های اشغالی، یک کارخانه در این منطقه به آتش کشیده شد.

بر اساس این گزارش، موشک مزبور از غزه شلیک شده است. پیش از اصابت این موشک به کارخانه، آژیر هشدار حمله موشکی در ناحیه «سدروت» و «هوف اشکلون» به صدا درآمده بود.

منابع صهیونیستی گزارش داده‌اند که احتمالا نوار غزه تا ساعتی دیگر هدف حمله گسترده جنگنده‌های اسرائیلی قرار می‌گیرد. در جریان حملات روزهای اخیر دستکم 2 فلسطینی شهید و چندین نفر از جمله دو کودک زخمی شده‌اند.

رژیم‌صهیونیستی از حدود یک ماه قبل و پس از گم شدن سه اسرائیلی در الخلیل، مقررات سختگیرانه‌ای را در کرانه باختری وضع کرده و نوار غزه را نیز تقریبا هر شب هدف حمله قرار داده است. صهیونیست‌ها در این مدت بیش از 500 فلسطینی را بازداشت کرده‌ و دستکم 1500 خانه را تفتیش کرده‌اند. در جریان عملیات رژیم‌صهیونیستی در کرانه باختری، 5 فلسطینی نیز به شهادت رسیده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.