سه شنبه، ۲۸ مرداد ۹۳ - ۰۳:۰۵

کارشناسان محیط انسانی اداره کل حفاظت محیط‌زیست آذربایجان‌شرقی با همکاری ماموران آتش‌نشانی آتش‌سوزی گسترده در محل تخلیه نخاله‌های ساختمانی تبریز را مهار کردند….

کارشناسان محیط انسانی اداره کل حفاظت محیط‌زیست آذربایجان‌شرقی با همکاری ماموران آتش‌نشانی آتش‌سوزی گسترده در محل تخلیه نخاله‌های ساختمانی تبریز را مهار کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه آذربایجان‌شرقی به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان، پیرو گزارش‌های مردمی در خصوص ایجاد آلودگی هوا در جاده آناخاتون- تبریز کارشناسان حفاظت محیط‌زیست استان سریعا به محل اعزام و با آتش‌سوزی گسترده‌ای در محل تخلیه نخاله‌های ساختمانی تبریز مواجه شدند.

با بررسی ماموران مشخص شد که آتش‌زدن ضایعات چوبی و ساختمانی عامل انتشار وسیع دود و آلاینده‌های هوا در منطقه شده بود.

این آتش‌سوزی با همکاری کارشناسان حفاظت محیط‌زیست و ماموران آتش‌نشانی با حضور هفت خودرو و 25 مامور در ساعت 23 شب‌گذشته مهار شد.

بر اساس این گزارش، پرونده متخلفان در دست بررسی بوده و پس از شناسایی عوامل ایجاد کننده این آلودگی، به مراجع قضایی استان ارسال می‌شود.

اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان ضمن قدردانی از حضور به موقع آتش‌نشانی، از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست‌محیطی مراتب را با شماره تلفن 1812 به این اداره کل اطلاع دهند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.