چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۴

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی ظهر چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه معاون اشتغال و برنامه ریزی استاندار کرمان گفت: تغییر…

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی ظهر چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه معاون اشتغال و برنامه ریزی استاندار کرمان گفت: تغییر مدیریت ها امری طبیعی است و باید سعی کنیم در هر پست و مقامی که هستیم در راستای حل مشکلات گام برداریم.

وی ولایت فقیه را محور وحدت استان کرمان دانست و افزود: همه مسئولین حول این محور برای خدمت رسانی و آبادانی استان کرمان تلاش کنند.

استاندار کرمان جذب سرمایه گذار را از نیازهای اساسی استان کرمان دانست و افزود: باید زمینه لازم دراین خصوص فراهم و بخش خصوصی تقویت شود.

رزم حسینی با اشاره به تهیه سندهای بالا دستی در استان کرمان گفت: باید در شهرستان ها به صورت جدی تری به مسئله سرمایه گذاری پرداخته و مطالعات اولیه برای پروژه های کاربردی و عملیاتی انجام شود.

این مسئول تاکید کرد: اطلاعات مربوط به فرصت های سرمایه گذاری جمع آوری و در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد تا سرمایه گذاری در مسیر صحیح هدایت شود.

وی با اذعان به این نکته که طی سال جاری رشد اقتصادی به دو درصد خواهد رسید، افزود: استان کرمان باید در زمینه تهیه سند ششم توسعه اقتصادی در ایران پیشقدم بوده و امیدواریم که این نقش را به صورت عملی و با آمار و ارقام مشاهده کنیم.

رزم حسینی همچنین به انتصاب محمدرضا فتوت به عنوان معاون اشتغال و برنامه‌ ریزی جدید استاندار کرمان اشاره و تصریح کرد: فتوت از فعالان بخش خصوصی است.

وی فتوت را از نیروهای معتدل دانست و افزود: همه باید فارغ از گرایشات سیاسی و تنها با هدف توسعه و آبادانی تلاش کنیم.

نماینده عالی دولت در استان کرمان نقش شورای برنامه ریزی را در توسعه این استان حائز اهمیت دانست و افزود: باید سعی کنیم که ظرفیت هایی را خارج از دولت کشف و به کار گیریم.

استاندار کرمان ضمن تشکر از محمدتکلوزاده معاون سابق استاندار کرمان گفت: خدمات شایسته ای در زمان وی انجام شده است که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.