یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۱:۳۹

ارسلان زارع در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بخش قابل توجهی از عشایر استان بوشهر در شهرستان دشتستان مستقر هستند و ما…

ارسلان زارع در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بخش قابل توجهی از عشایر استان بوشهر در شهرستان دشتستان مستقر هستند و ما نیز تلاش های بسیار زیادی را برای خدمات رسانی مناسب به این قشر در دستور کار داریم.

وی به نقش بسیار مهم عشایر در تولید اشاره کرد و بیان داشت: عشایر در تولید محصولات لبنی و گوشتی و همچنین تولید محصولات کشاورزی و صنایع دستی و . . . نقش بسیار مهمی دارند که باید به خوبی مورد حمایت قرار بگیرند.

فرماندار شهرستان دشتستان از تخصیص 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای امور عشایر این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: در سال جاری اعتبارات امور عشایر شهرستان دشتستان دو برابر شد.

وی از آمادگی شهرستان دشتستان برای استقبال و میزبانی از عشایر خبر داد و افزود:اعتبارات عشایر در بخش‌های مختلف شهرستان دشتستان بر اساس تعداد عشایر آن بخش‌ها توزیع خواهد شد.

زارع در ادامه از طرح آبرسانی به عشایر خبر داد و افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و ارائه خدمات مناسب بهداشتی و راه‌های عشایری از خواسته‌های مهم عشایر است که در این زمینه گام برمی‌داریم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.