چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۳

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری هرمزگان،جاسم جادری با طرح مشکلات در بخش های بودجه جاری هزینه ای و عمرانی استان،افزود:در…

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری هرمزگان،جاسم جادری با طرح مشکلات در بخش های بودجه جاری هزینه ای و عمرانی استان،افزود:در سفر رییس جمهوری به هرمزگان نیز طرح ها و اعتبارات مناسبی مصوب شد که در تخصیص این اعتبارات باید تسریع شود.

نماینده عالی دولت در هرمزگان همچنین به زلزله بستک و تصویب اعتبار برای بازسازی این شهر اشاره کرد و ادامه داد:خوشبختانه هیات دولت در زمان مناسب، اعتبارات خوبی را برای بازسازی و جبران خسارت های زلزله بستک تصویب کرد که با تخصیص بیشتر این اعتبارات ،شاهد بهبود در روند بازسازی خواهیم بود.

جادری تصریح کرد:در حوزه هایی مانند عمران جزایر و کمک به مرزنشینان نیز انتظار می رود اعتبارات بیشتری به استان هرمزگان تخصیص داده شود.

رییس شورای برنامه ریزی استان تاکید کرد:بودجه عنصری لازم و پایه ای برای هر برنامه ریزی است و در زمینه تخصیص اعتبارات باید نگاه خاصی به استان استراتژیک هرمزگان داشت.

به گفته استاندار هرمزگان،این استان یکی از منابع درآمد ملی است و 50 هزار میلیارد ریال از درآمد گمرک های کشور متعلق به هرمزگان بوده که لازم است دولت تدبیر و امید با مد نظر قرار دادن این موضوعات و با توجه به ملی شدن اعتبارات استانی،بیش از پیش به هرمزگان کمک کند.

همچنین روابط عمومی استانداری هرمزگان در بخش دیگری،از دیدار و گفت و گوی استاندار هرمزگان و نمایندگان استان در مجلس با وزیر کشور خبر داده است.

در این نشست استاندار هرمزگان بر لزوم تعامل و همکاری مشترک میان نهادهای قوه مجریه و قوه مقننه در استان هرمزگان تاکید کرد.

جادری ادامه داد: استان هرمزگان در زمینه های مختلف از قابلیت ها و توانمندی های بسیار خوبی برخوردار است که در راستای توسعه استان این ظرفیت ها باید مورد استفاده قرار گیرد.

وی اضافه کرد:مدیریت عالی استان آمادگی دارد با همکاری و همراهی و تعامل بیشتر از توانمندی نمایندگان استان در راستای تحقق اهداف و توسعه استان استفاده کرده و با همراهی در حوزه جذب اعتبارات ملی، تشویق و تسهیل سرمایه گذاری برای رفع مشکلات مردم گام بردارد.

در پایان این گزارش آمده است:در این نشست وزیر کشور و نمایندگان هرمزگان به بیان نظرات و انتظارات متقابل خود پرداخته و بر لزوم وحدت مسوولان برای رسیدن به یک نقطه واحد در مسیر حل مشکلات مردم تاکید کردند.ک/3

7192/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.