سه شنبه، ۲۸ مرداد ۹۳ - ۱۱:۵۸

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان البرز گفت: اعتبارات جاری و عمرانی هیئت‌های ورزشی در بحرانی‌ترین وضعیت خود در سال‌های پس از انقلاب…

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان البرز گفت: اعتبارات جاری و عمرانی هیئت‌های ورزشی در بحرانی‌ترین وضعیت خود در سال‌های پس از انقلاب قرار دارد و حتی در زمان جنگ نیز وضعیت اعتبارات از حال حاضر بهتر بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رضا گل محمدی، عصر روز گذشته(27مرداد)، در حاشیه اولین مجمع انتخاباتی رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان البرز گفت: بنده از بدو انقلاب اسلامی تا کنون در ساختار مدیریتی شهر کرج حضور داشته‌ام و باید یادآور شوم که وضعیت اعتبارات جاری و عمرانی هیئت‌های ورزشی استان البرز در بحرانی‌ترین وضع خود قرار دارد که از زمان جنگ نیز وخیم‌تر است.

وی افزود: در زمان جنگ وضعیت اعتبارات کشور و تخصیص آنان به پیچیدگی کنونی نبود و در کنار آن احساس مشارکت عمومی، ایثار و از خودگذشتگی نیز به چشم می‌خورد.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: پس با توجه به وضعیت کنونی هیئت‌های ورزشی باید بدانند که روی کمک‌های دولت نمی‌توان حسابی باز کرد و باید براساس توانمندی‌های خود و جذب منابع خارجی به ادامه فعالیت بپردازند.

وی گفت: اعتبارات هیئت‌های ورزشی استان در چنان وضعیت بحرانی قرار دارد که در حال حاضر به سختی فقط می‌توان تامین کننده هزینه یک ماه این هیئت‌ها را بود.

گل محمدی یادآورشد: به دلیل رشد سرسام‌آور نهادهای جامعه، متاسفانه خصلت‌های شهرنشینی در البرز و خصوصا در شهر کرج شکل نگرفته است و کرج به شکل روستایی بزرگ در آمده است.

مدیر کل ورزش و جوانان البرز در پایان گفت: وقتی با یک بخشنامه و بدون در نظر گرفتن زیرساخت‌ها، شهر کرج به مرکز استان تبدیل شود نتیجه‌اش این خواهد شد که کرج به صورت روستایی بزرگ در خواهد آمد و نحوه تعامل نیز در جامعه شکل نمی‌گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.