شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۰

اسماعیل تقی پور در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص شکست تیم فوتسال شهرداری تبریز برابر ماهان تندیس قم در دیدار برگشت مرحله…

اسماعیل تقی پور در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص شکست تیم فوتسال شهرداری تبریز برابر ماهان تندیس قم در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: ما تا ثانیه‌های پایانی تیم صعود کننده بودیم ولی داور در این ثانیه‌ها برای تیم حریف یک پنالتی گرفت. با وجود شرایط سختی که بود، دروازه‌بان ما این پنالتی را مهار کرد ولی متاسفانه داور دوباره رای به تکرار پنالتی داد.

وی افزود: به هر حال ماهان باید گل می‌زد! اگر دروازه‌بان ما پنالتی دوم را هم می‌گرفت دوباره به تکرار پنالتی رای می‌دادند تا بالاخره توپ گل شود و ماهان صعود کند.

سرمربی تیم شهرداری در ادامه خاطرنشان کرد: قبل از بازی به ناظر مسابقه گفتم که چرا حالا که لیگ برتر تعطیل است و داوران بین المللی کاری ندارند، داوری را برای ما انتخاب کرده‌اید که تا حالا در لیگ برتر سوت نزده است؟

تقی پور تاکید کرد: یکی از داوران حتی یکبار هم در لیگ برتر قضاوت نکرده بود. او در 50 ثانیه پایانی بازیکن ما را بی جهت اخراج کرد. در هر صورت زور ما در این مسابقه نرسید ولی بازیکنانم با تمام وجود زحمت کشیدند.

وی در خصوص اینکه آیا منظورش این است که می‌خواستند تیم ماهان را پیروز کنند، گفت: اگر ما این حرف را بزنیم برایمان مشکل ساز می‌شود! به هر جهت این پیروزی مبارک تیم ماهان باشد.

سرمربی تیم شهرداری در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال تداوم کار در این تیم هم تصریح کرد: فعلا که چیزی مشخص نیست. من از چیزی خبر ندارم ولی با این نتایج فکر نکنم سال بعد در شهرداری باشم!

تیم فوتسال ماهان تندیس قم روز پنجشنبه در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی در قم موفق شد با نتیجه 4 بر 2 تیم شهرداری تبریز را شکست بدهد و به فینال این مسابقات برسد. ماهان در فینال به مصاف تیم میثاق تهران خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.