دوشنبه، ۲۲ دی ۹۳ - ۱۲:۱۲

به گزارش میهن پست – فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» آخرین ساخته هومن سیدی این روزها در استودیو پیشگامان آریا در آخرین مراحل…

به گزارش میهن پست – فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» آخرین ساخته هومن سیدی این روزها در استودیو پیشگامان آریا در آخرین مراحل فنی قرار دارد و به زودی تحویل دفتر جشنواره فجر می شود.

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من»

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

هومن سیدی را با فیلم های متفاوتی همچون «آفریقا» و «سیزده» می شناسیم. این کارگردان که هم اکنون فیلم «سیزده» را روی پرده سینماها دارد، برای ساخت دو اثر قبلی خود جوایز متعددی را از جشنواره فیلم فجر از آن خود کرده و این دو فیلم با استقبال مخاطبان و منتقدان هم روبه‌رو شده است.

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من»

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

«اعترافات ذهن خطرناک من» جدیدترین فیلم سینمایی هومن سیدی در مقام نویسنده و کارگردان است که در بخش سودای سیمرغ سی و سومین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید و این روزها در استودیو پیشگامان آریا در آخرین مراحل فنی قرار دارد.

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

نگار جواهریان، سیامک صفری، بابک حمیدیان، رویا نونهالی، میترا حجار و… برای اولین بار است که جلوی دوربین این کارگردان جوان سینما قرار گرفته اند و همکاری مشترکی داشته اند.

آنچه از عکس های منتشر شده این فیلم به نظر می رسد این است که گریم بازیگران «اعترافات ذهن خطرناک من» بسیار متفاوت بوده و می توان این فیلم را تجربه تازه ای در کارنامه این کارگردان دانست.
این فیلم در 24 ساعت روایت می شود و درباره مردی است که یک روز کامل هیچ چیز را به یاد نمی آورد.

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

هومن سیدی امسال در کنار کارگردانی به عنوان بازیگر نیز در «اعترافات ذهن خطرناک من» حضور دارد.

بازیگران «اعترافات ذهن خطرناک من» سیامک صفری، نگار جواهریان، عباس غزالی، چکامه چمن ماه، میثاق زارع، بیژن سراج، بابک بهشاد و رویا نونهالی، بابک حمیدیان، هومن سیدی و با حضور افتخاری میترا حجار هستند.

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

به نقل از مهر ، از عوامل تولید این فیلم می توان به نویسنده و کارگردان: هومن سیدی، مدیر فیلمبرداری: پیمان شادمانفر، تدوین: هومن سیدی و سارا آهنی، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه: محسن نصرالهی، طراح لباس: رعنا امینی، صدابرداری و صداگذاری: مهران ملکوتی، موسیقی: بامداد افشار، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: زینب نصر الهی، عکاس: محمد بدرلو، منشی صحنه: حمیرا نعمت الله، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی، مدیر جلوه های ویژه رایانه ای: حسن پیله ور، مدیر جلوه های ویژه میدانی: آرش آقا بیک، مدیر تولید: رحیم بیایانی، مدیر تدارکات: شهرام شفیعی و تهیه کننده جواد نوروز بیگی. سرمایه گذاران: جواد نوروزبیگی، منصور لشگری قوچانی و محمد پازوکی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.