پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۲

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی فاطمی عصر چهارشنبه در محل دانشگاه آزاد این شهرستان اظهار کرد: دانشگاه آزاد قوچان همچون سال…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مهدی فاطمی عصر چهارشنبه در محل دانشگاه آزاد این شهرستان اظهار کرد: دانشگاه آزاد قوچان همچون سال های گذشته، اعتکاف دانشجویی را در مسجد امام رضا (ع) این واحد برگزار خواهد کرد.

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد قوچان با اشاره به نقش اعتکاف در خودسازی افزود: اعتکاف به معنای گریز از هوای نفس از طریق انس با معبود است و معتکف در ایام اعتکاف با دیده عبرت در آثار پروردگارش می نگرد.

 حجت الاسلام فاطمی افزود: ماه رجب، ماه صفا دادن به دل و طراوت بخشیدن به جان است و دعای ماه رجب، اعتکاف و نماز وسیله‌ای است برای اینکه بتوانیم به دل و جان خود، صفا و طراوت ببخشیم.

وی تصریح کرد: ثبت نام از دانشجویان تا 22 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و اعتکاف از 22 تا 25 اردیبهشت ماه در مسجد دانشگاه آزاد قوچان برگزار خواهد شد .

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد قوچان تاکید کرد: دانشجویان می توانند برای ثبت نام در مراسم اعتکاف دانشجویی به دفتر فرهنگ اسلامی یا ستاد اقامه نماز  دانشگاه آزاد قوچان مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.