چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۲

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، یک زن 39 ساله اهل ایالت اوتا درآمریکا، تحت تاثیر اعتیاد شدید، طی مدت 10 سال، 7…

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، یک زن 39 ساله اهل ایالت اوتا درآمریکا، تحت تاثیر اعتیاد شدید، طی مدت 10 سال، 7 نوزاد خود را به قتل رساند. این زن که “مگان هانتسمن” نام دارد، از سال 1996 تا 2006، 7 تن از نوزادان تازه متولد شده خود را به قتل رسانده و جسد آنها را در گاراژ منزل مسکونی خود دفن کرده است.

پس از کشف این گور جمعی و بررسی اجساد، مشخص شد که به دلیل اینکه هانتسمن در دوران بارداری خود مواد مخدر مصرف می‌کرده است، اکثر این نوزادان ناقص‌العضو بوده‌اند.

به گفته هانتسمن، “من به هیچ وجه نمی‌خواستم مواد مخدر را ترک کنم و به همین دلیل سلامتی نوزادان هم برایم اهمیتی نداشت. علاوه بر این، اصلا نمیتوانستم تصور کنم که درگیر بزرگ کردن و رسیدگی به آنها شوم، چون تمام وقتم را برای خودم می‌خواستم. به همین دلیل پس از هر زایمان، به محض اینکه در خانه تنها می‌شدم، نوزاد تازه متولد شده را که معمولا بیمار بود، خفه می‌کردم و او را در گودالی که در گاراژ حفر کرده بودم، قرار می‌دادم.”

بنا بر گزارش پلیس اوتا، هانتسمن به همسرش می‌گفته که نوزادان به دلیل اعتیاد او به مواد مخدر مرده‌اند و از او درخواست کرده که به پلیس اطلاع ندهد. اما همسر او که “دارن وست” نام دارد، پس از چندی گور جمعی را در گاراژ کشف کرده و موضوع را به پلیس اطلاع می‌دهد.

هم‌اکنون دادگاه در حال بررسی سلامت روانی هانتسمن است و پس از اتمام آزمایشات، رای قطعی برای مجازات وی صادر خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.