سه شنبه، ۱۴ مرداد ۹۳ - ۰۳:۴۷

رئیس اتاق خرم‌آباد از اعزام هیئتی تجاری- بازاریابی از لرستان به کشور روسیه فدراتیو خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه…

رئیس اتاق خرم‌آباد از اعزام هیئتی تجاری- بازاریابی از لرستان به کشور روسیه فدراتیو خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، حسین سلاح‌ورزی در جمع خبرنگاران بیان کرد: به منظور توسعه‌ صادرات غیرنفتی لرستان و در راستای تقویت و حمایت از تولیدات واحدهای اقتصادی استان، اتاق خرم‌آباد در نظر دارد تا با برنامه‌ریزی مناسب نسبت به اعزام هیئت اقتصادی-بازاریابی از استان به کشور روسیه در شهریورماه امسال اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه این اعزام پیرو برنامه‌هایی است که اتاق خرم‌آباد برای گسترش ارتباطات تجاری اقتصادی متقابل میان فعالان اقتصادی لرستان و فعالان اقتصادی کشورهای هدف تدارک دیده است، افزود: ملاقات با سفیر و رایزن اقتصادی ایران در روسیه، ملاقات با مدیران و اعضای اتاق‌ها و تشکل‌های بازرگانی و صنعتی در مسکو و ماخاچ کالا (جمهوری داغستان)، بازدید از نمایشگاه بین‌المللی موادغذایی مسکو، بازدید از مراکز تجاری و صنعتی و بازارهای تخصصی و سنتی مسکو و ماخاچ کالا(جمهوری داغستان) و همچنین ملاقات با بازرگانان و فعالان اقتصادی ایرانی مقیم روسیه برای تبادل اطلاعات در مسکو و ماخاچ کالا (جمهوری داغستان) از جمله‌ کارهایی است که برای این سفر شش روزه پیش‌بینی شده است.

سلاح‌ورزی ابراز امیدواری کرد که با حضور پُررنگ بازرگانان و فعالان اقتصادی لرستان در این هیئت، دستاوردهای مفیدی نصیب استان شود.

رییس اتاق خرم‌آباد از علاقمندان به حضور در این هیئت خواست در اسرع وقت با مراجعه به سایت اتاق خرم‌آباد به نشانی www.khdccima.ir و تکمیل فرم ثبت‌نام آمادگی خود را به امور بین‌الملل اتاق خرم‌آباد اعلام کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *