دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۲۳

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی زاهدی صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: استان کرمان یکی از استان های دانشگاهی کشور محسوب…

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی زاهدی صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: استان کرمان یکی از استان های دانشگاهی کشور محسوب شده و جمعیت دانشجویی زیادی را در خود جای داده است.

وی رفع مشکلات و موانع مرکز آموزش عالی را یکی از دغدغه های مجمع نمایندگان استان کرمان عنوان کرد و افزود: برای این منظور اعضاء کمسیسون آموزش مجلس در روزهای پایانی هفته جاری به استان کرمان سفر می کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان یادآور شد: طی برنامه ریزی صورت گرفته هر کدام از اعضاء در شهرستان های استان کرمان حضور پیدا می کنند.

زاهدی تصریح کرد: در این سفر دو روزه که چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری انجام خواهد شد اعضاء کمسیسون آموزش مجلس ضمن بازدید از موسسات آموزش عالی شهرستان ‌های استان کرمان به بررسی مسائل این مراکز می پردازند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به مسائل حوزه مراکز آموزش عالی استان کرمان اشاره کرد و یادآور شد: این سفر گامی مهم برای رفع مشکلات موسسات آموزش عالی استان کرمان است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *