سه شنبه، ۰۹ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۴۷

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام ظهر سه شنبه در همایش شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به اینکه…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام ظهر سه شنبه در همایش شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به اینکه اعضای شوراهای اسلامی بدور از تعصب های قومی و قبیله فعالیت کنند، عنوان کرد: اعضای شوراهای اسلامی فعالیت و کار را فقط برای رضای خداوند انجام دهند.

وی تاکید کرد: شوراهای اسلامی تبلور جمهوریت نظام اسلامی ایران است و گرایش به امور دینی و سیاسی نشان هر فرد خالص در نظام اسلامی است.

وی افزود: در صورتی که به امور دینی توجه شود، همه فعالیتها و تلاشها مورد رضای خداوند قرار می گیرد و راه موفقیت و خوشبختی انسان را در پی دارد.

تلاش برای حل مشکلات مردم در شهرها و روستاها یکی از مهمترین کارهای ارزشمند در پیشگاه خداوند است

وی اذعان داشت: تلاش برای حل مشکلات مردم در شهرها و روستاها یکی از مهمترین کارهای ارزشمند در پیشگاه خداوند است که اجر و ثواب بسیار زیادی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: استقرار نظام جمهوری اسلامی برکت انقلاب بوده و حراست از ولایت فقیه و پایه های نظام بر عهده هر فرد است.

وی با اشاره به خصوصیات یه مدیر ارزشمند، بیان کرد: استکبار ستیزی، حراست از ولایت، تلاش برای توسعه و پیشرفت کشور، توجه به امور دینی و اسلامی، تلاش برای حفظ عزت نظام و… از مهمترین خصوصیات کارگزاران جمهوری اسلامی است.

وی گفت: شوراها باید بدور از تعصب های قومی و قبیله و جناحی کار کنند و رضای خدا را در مسیر کار خود در نظر بگیرند.

حجت الاسلام نکونام گفت: اعضای شوراهای اسلامی برای ارتقای امور اجتماعی تلاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *