دوشنبه، ۰۹ دی ۹۸ - ۰۱:۲۱
اعلام اسامی فیلم‌ های جشنواره فجر

اعلام اسامی فیلم‌ های جشنواره فجر در سال 1398 با معرفی رسمی فیلم اولی ها در 10 دی ماه آغاز خواهد شد. در…

اعلام اسامی فیلم‌ های جشنواره فجر در سال 1398 با معرفی رسمی فیلم اولی ها در 10 دی ماه آغاز خواهد شد. در این مطلب از میهن پست به بررسی این خبر خواهیم پرداخت.

معرفی اسامی فیلم‌ های جشنواره فجر هر ساله با هیجان و هیاهوی زیادی همراه بوده است. بخصوص امسال که هیئت داوران نیز با حواشی زیادی انتخاب شده اند.

اسامی فیلم‌ های اول جشنواره فجر تا فردا ( 10 دی ماه) اعلام می ‌شود. دبیرخانه جشنواره فیلم فجر، اسامی فیلم‌ اولی ‌های جشنواره ظرف مدت امشب تا فردا (10 دی‌ماه) جمع ‌بندی و اعلام خواهد شد.

اعلام اسامی فیلم‌ های جشنواره فجر

همچنین دیگر فیلم‌ های راه یافته به جشنواره (سودای سیمرغ) هم قرار است تا آخر همین هفته معرفی شوند. برای سی ‌و هشتمین جشنواره فیلم فجر، 115 فیلم سینمایی به همراه 36 فیلم مستند فرم ثبت ‌نام جشنواره را تکمیل کرده‌ بودند که در میان فیلم‌ های سینمایی، 37 اثر به فیلمسازان اول اختصاص داشت.

اعلام اسامی فیلم‌ های جشنواره فجر

محمد احسانی، محمود اربابی، همایون اسعدیان، یلدا جبلی، رضا درستکار، سید محمود رضوی و حسین کرمی در این دوره از جشنواره انتخاب فیلم‌ های بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) و نگاه نو (ویژه فیلم اول کارگردانان) را بر عهده داشتند و باید دید با توجه به برخی انتقادها نسبت به این هیات، خروجی بازبینی آنها بی ‌حاشیه دنبال می ‌شود یا خیر.

[highlight]منبع: fajrfilmfestival[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *