چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۳۰

سرمربی تیم ملی اسپانیا فهرست اولیه بازیکنان مورد نظرش را برای حضور در جام جهانی بیستم فوتبال منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان…

سرمربی تیم ملی اسپانیا فهرست اولیه بازیکنان مورد نظرش را برای حضور در جام جهانی بیستم فوتبال منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در فهرست 30 نفره ویسنته دل‌بوسکه نام جان ایسکو دیده نمی‌شود اما حضور نام‌هایی چون داوید دخیا، دنی کارواخال و آندر ایتوراسپه شگفتی رسانه‌ها را در پی داشته است. اسپانیا قهرمان جهان و جام ملت‌های اروپاست و در برزیل 2014 باید از عنوان چهار سال پیش خود در آفریقای جنوبی دفاع کند.

دل‌بوسکه روز 25 ماه جاری میلادی یعنی درست یک روز پس از برگزاری دیدار پایانی لیگ قهرمانان اروپا میان تیم‌های آتلتیکو و رئال مادرید فهرست نهایی بازیکنانش را برای جام‌جهانی اعلام خواهد کرد.

در فهرست اولیه او دخیا جانشین ویکتور والدس آسیب دیده شده است. کارواخال و ایتوراسپه هم پس از فصل درخشان خود با رئال و بیلبائو برای حضور در خط دفاعی و میانی ماتادورها به اردو فراخوانده شده‌اند.

دیگو کاستا، مهاجم برزیلی تبار آتلتیکو مادرید پس از 36 گلی که در این فصل برای باشگاهش به ثمر رساند، به اردوی تیم ملی اسپانیا دعوت شده است.

بارسلونا با داشتن 7 بازیکن در فهرست 30 نفره دل‌بوسکه بیشترین سهم را دارد.

فهرست اولیه دل‌بوسکه شامل این بازیکنان است:

دروازه‌بان: ایکر کاسیاس، داوید دخیا، پپه‌رینا

مدافعان: ژوردی آلبا، رائول آلبیول، سزار آزپلیکوئتا، دنی کارواخال، خوان فران، آلبرتو مورنو، جرارد پیکه، سرخیو راموس

هافبک‌ها: سرخیو بوسکتس، سانتی کاسورلا، سسک فابرگاس، آندرس اینیستا، آندر ایتوراسپه، پوکه، خاوی مارتینس، خوان ماتا، خسوس ناواس، داوید سیلوا، تیا آلکانترا، ژابی آلونسو، ژاوی

مهاجمان: دیگو کاستا، فرناندو یورنته، آلوارو نگردو، پدر رودریگس، فرناندو تورس، داوید ویا

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.