پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۳

به گزارش خبرگزاری مهر،براساس اعلام پلیس راه  تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 18تیرماه تا  ساعت 24روز جمعه مورخ 20…

به گزارش خبرگزاری مهر،براساس اعلام پلیس راه  تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 18تیرماه تا  ساعت 24روز جمعه مورخ 20 تیر در محورهای هراز،فیروزکوه، کرج- چالوس،قزوین- رشت، تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است..

تردد انواع تریلر و کامیونها از محور کرج چالوس کماکان ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه مورخ 20 تیر الی ساعت 1 بامداد روز شنبه مورخ 21 تیر ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت 17:30 روز جمعه  تا ساعت 1 بامداد روز شنبه با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

جاده هراز

تردد  تریلرها از این محور کماکان ممنوع بوده و تردد تمامی کامیونها و کامیونت ها به جز حاملان مواد سوختی و فاسد  شدنی از ساعت12 الی24  روز چهار شنبه 18 تیرماه و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

 تردد  تریلرها بi جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 روز جمعه 20 تیرماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است..

براساس اعلام پلیس راه رانندگان وسایل نقلیه ای که در طول مسیر دارای محدودیت در حرکتند، موظفند به نحوی برنامه ریزی و تردد نمایند که قبل از ساعت اجرای محدودیت از جاده عبور کنند در غیر اینصورت از حرکت آنان جلوگیری می شود.

رانندگان وسایل نقلیه باربری و حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی هنگامیکه فاقد بار می باشند در محورهایی که محدودیت تردد کامیون و کامیونت و تریلر اعمال می شود مجاز به تردد نیستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.