شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۴۱

به گزارش گروه علمی ایرنا از جامعه متخصصان داخلی، دکتر ایرج خسرونیا اظهار داشت: به منظور رسیدگی به این موضوع و سایر مشکلات…

به گزارش گروه علمی ایرنا از جامعه متخصصان داخلی، دکتر ایرج خسرونیا اظهار داشت: به منظور رسیدگی به این موضوع و سایر مشکلات اجتماعی پزشکان نشست تخصصی با حضور مسوولان قضایی و نظام پزشکی در بیست و پنجمین کنگره متخصصان داخلی کشور برگزار می شود.

وی افزود: در این نشست مسوولان عالی رتبه دادگستری، رییس کمیسیون های پزشکی قانونی و مسوولان سازمان نظام پزشکی به منظور بررسی مسایل اجتماعی و مشکلات پزشکان در امور مختلف حضور خواهند داشت.

عضو هیات مدیره سازمان نظام پزشکی تهران اظهار داشت: این کنگره از روز 30 اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا روز 2 خردادماه ادامه خواهد یافت.

خسرونیا افزود: این نشست در روز یکم اردیبهشت ماه برگزار می شود و حضور در آن برای تمام پزشکان آزاد است.

به گفته وی، در بیست و پنجمین کنگره جامعه متخصصان داخلی که با حضور 2 هزار شرکت کننده برگزار خواهد شد، آخرین دستاوردهای پزشکی به متخصصان و پزشکان این رشته ارایه خواهد شد.

خسرونیا هدف از برگزاری این کنگره را به روز رسانی دانش پزشکان ایرانی عنوان کرد و افزود: در کنگره امسال از مجموع مقالات ارسالی 64 مقاله به صورت سخنرانی و 200 مقاله به صورت پوستر ارایه و 8 سمپوزیم و 2 کارگاه آموزشی برای متخصصان برگزار خواهد شد.

علمی(1)**م.ب**1834**1599

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.