جمعه، ۰۷ شهریور ۹۳ - ۰۳:۰۷

به مناسبت هفته دولت، خط جدید تولیدی شرکت مرواریدپوش در بروجرد با حضور معاون پارلمانی وزیر صنعت معدن و تجارت به بهره‎برداری رسید….

به مناسبت هفته دولت، خط جدید تولیدی شرکت مرواریدپوش در بروجرد با حضور معاون پارلمانی وزیر صنعت معدن و تجارت به بهره‎برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، مهدی شریف‏‌طبع، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد در حاشیه این مراسم گفت: به مناسبت هفته دولت، خط جدید تولید کت مردانه در قالب شرکت مروارید پوش به بهره‎برداری رسید. این شرکت تولیدی در سطح 5000 مترمربع مساحت و 3000 متر مربع زیربنا احداث شده است. برای بهره‏‌برداری از شرکت مرواریدپوش اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 700 میلیون تومان هزینه شده است.

وی اظهار کرد: تولید کت و شلوار مردانه، پیراهن، پالتوی زنانه و مردانه و مانتو از عمده محصولات تولیدی این شرکت است که در حال حاضر تعداد 100 نفر نیروی انسانی در این واحد تولیدی مشغول به فعالیت هستند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد خاطرنشان کرد: با اجرای طرح توسعه آن قرار است 350 نیروی دیگر مشغول به کار شوند و با اجرای طرح توسعه آن، تولید این واحد به خارج صادر شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *