دوشنبه، ۰۷ مهر ۹۳ - ۰۷:۴۹

ظهر امروز(دوشنبه هفتم مهرماه) با حضور حجت‌الاسلام شهیدی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فاز نخست مجتمع فرهنگی ورزشی و…

ظهر امروز(دوشنبه هفتم مهرماه) با حضور حجت‌الاسلام شهیدی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فاز نخست مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار در بیرجند افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی، «مجید کسایی»، معاون عمران و مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، ظهر امروز(دوشنبه 7 مهرماه) در مراسم افتتاح فاز نخست مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار در بیرجند با بیان اینکه این پروژه 12 هزار و 650 مترمربع زیربنا دارد، گفت: 11میلیارد و 750 میلیون تومان برای این پروژه هزینه شده است.

وی از پیشرفت 90 درصدی این مجتمع خبر داد و گفت: 8.5 میلیارد اعتبار ملی به این پروژه اختصاص یافته است.

معاون عمران و مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبی از اختصاص یک میلیارد و 300 میلیون تومان از سایر منابع به این پروژه خبر داد و افزود: 2 میلیارد و 600 میلیون تومان از اعتبارت استانی به این پروژه اختصاص یافته است.

کسایی از افتتاح سالن آمفی‌تئاتر و سالن ورزش‌های چند منظوره با زیربنای 1800 مترمربع در فاز نخست این مجموعه خبر داد.

وی با بیان اینکه برای تکمیل مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار یک میلیارد و 700 میلیون تومان نیاز است، خاطرنشان کرد: در صورت تأمین اعتبار از سوی استانداری، پروژه تا دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.