یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۳:۴۹

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان، کارخانه یک میلیون تنی سیمان خاکستری…

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان، کارخانه یک میلیون تنی سیمان خاکستری خمسه افتتاح می‌شود.

“ناصر فغفوری” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، اظهار کرد: این کارخانه از ابتدای اردیبهشت‌ماه امسال فعالیت خود را در شهرستان ایجرود آغاز کرده و یکی از مدرن‌ترین کارخانه‎های سیمان کشور محسوب می‌شود.

وی افزود: طی این سفر سه بازدید از واحدهای بزرگ صنعتی استان پیش‎‌بینی شده است تا بتوانیم نهایت استفاده را در رفع مشکلات این واحدها با حضور هیئت دولت داشته باشیم.

فغفوری تصریح کرد: با توجه به این‌که توسعه صنعتی و معدنی به عنوان محور توسعه استان از سوی استاندار مشخص شده و راهبرد بخش صنعت و معدن در 10 سرفصل از تیرماه امسال مشخص شده است، انتظارات این بخش‎های سفر رئیس‌جمهوری و هیئت دولت در قالب این 10 راهبرد پیگیری می‌شود.

این مسوول تاکید کرد: از مهم‌ترین این سرفصل‎ها توسعه صنایع تبدیلی، توسعه زیرساخت‎های بخش صنعت و معدن و هم‌چنین استفاده از ظرفیت‎های خالی موجود در واحدهای تولیدی است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خاطرنشان کرد: طی این سفر تعیین تکلیف و توجه به مباحث اکتشافی و منابع معدنی استان است که تا حدی بلاتکلیف و بدون اقدام مانده است که می‎تواند در راستای توسعه سرمایه‎گذاری‎های صنعتی و معدنی موثر واقع شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *