جمعه، ۰۷ شهریور ۹۳ - ۰۳:۰۴

1150 واحد «مسکن مهر» مددجویان بهزیستی و تأمین برق 5000 واحد «مسکن مهر» استان کرمانشاه در ششمین روز هفته‌ی دولت با حضور وزیر…

1150 واحد «مسکن مهر» مددجویان بهزیستی و تأمین برق 5000 واحد «مسکن مهر» استان کرمانشاه در ششمین روز هفته‌ی دولت با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان بهزیستی کشور و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کرمانشاه، «همایون هاشمی» رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم افتتاح 1150 واحد مسکن مهر مددجویان بهزیستی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران، گفت: تا پایان سال 36 هزار واحد مسکونی تحویل مددجویان بهزیستی می‌شود.

وی با بیان اینکه 200 هزار واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی در حال ساخت است، گفت: بطور متوسط ماهانه 3000 واحد از این واحدها تحویل می‌شود.

هاشمی افزود: سعی کرده‌ایم این واحدها متناسب با شرایط مددجویان باشد و در ساخت این واحدها بیشترین سهم آورده از سوی بهزیستی با مشارکت خیرین تأمین شده است.

وی استان کرمانشاه را از استان‌های موفق در ساخت مسکن مددجویان دانست و گفت: پارسال، 1300 واحد به مددجویان این استان تحویل شد و اکنون نیز 1150 واحد تحویل می‌شود.

هم‌چنین برق‌رسانی به 5000 واحد «مسکن مهر» استان کرمانشاه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

برای برق‌رسانی به این واحدها چهار میلیارد و 127 میلیون تومان سرمایه‌گذاری شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.