دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۴۶

پروژه اورژانس بین راهی روستای آدران و مرکز فیبر نوری روستای ارنگه جاده چالوس به مناسبت هفته دولت افتتاح شد. به گزارش خبرنگار…

پروژه اورژانس بین راهی روستای آدران و مرکز فیبر نوری روستای ارنگه جاده چالوس به مناسبت هفته دولت افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) محمدتقی ایرانی، فرماندار کرج عصر روز گذشته(دوم شهریور)، به همراه جمعی از مسئولین و خبرنگاران ضمن دیدار با پنج خانواده شهید روستاهای سپه‌سالار، ارنگه، نساء دو پروژه اورژانس بین‌راهی روستای آدران و مرکز فیبر نوری روستای ارنگه جاده چالوس را افتتاح کرد.

فرماندار کرج در حاشیه مراسم افتتاح مرکز اورژانس بین‌راهی و خانه بهداشت روستای آدران گفت: امروز همه تلاش دولت برای برطرف کردن مشکلات مردم در بخش خارجی و داخلی متمرکز است که در این راستا رفع مشکلات بخش بهداشت و درمان و نیز یکی دیگر از اهداف دولت است.

وی افزود: وزیر بهداشت و درمان نیز در طول یکسال اخیر اقدامات موثری در جهت ارتقاء سطح خدمات بهداشت و درمان در کشور انجام داده است.

ایرانی در پایان خاطرنشان کرد: امیداواریم این خدمات تداوم داشته باشد و دولت نیز بتواند به وعده‌های خود عمل کند و روزی برسد که همه مردم در اقصی نقاط کشور نیز به همه امکانات دسترسی داشته باشد.

گفتنی است فرماندار کرج در این بازدید از یک معلول قطع نخاعی در روستای نساء نیز ملاقات کرد و از نزدیک در جریان مشکلات این بیمار قرار گرفت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.