دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۱۱:۱۵

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: هم‌زمان با هفته‌ی دولت 7 پروژه با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد ریال در خراسان‌جنوبی…

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: هم‌زمان با هفته‌ی دولت 7 پروژه با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد ریال در خراسان‌جنوبی افتتاح می‌شود.

«حسن رمضانی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: از این تعداد، دو پروژه‌ مربوط به بیرجند با 2 میلیارد و 480 میلیون ریال اعتبار، یک پروژه در بشرویه با 710 میلیون ریال اعتبار، سه پروژه فردوس با 7 میلیارد و 300 میلیون ریال اعتبار و یک پروژه در طبس با 400 میلیون ریال اعتبار افتتاح می‌شود.

وی اجرای آیلند مسیر ورودی منطقه‌ی نمونه‌ی گردشگری باغستان و آبگرم فردوس، اجرای شبکه‌ی روشنایی محور ورودی منطقه‌ی نمونه‌ی گردشگری باغستان و آبگرم فردوس، احداث شبستان امامزادگان فردوس و نورپردازی باغ گلشن طبس را از پروژه‌های شاخص هفته‌ی دولت برشمرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، برق‌رسانی و تأمین روشنایی منطقه‌ی گردشگری بشرویه، افتتاح سرویس‌های بهداشتی طرح‌های گردشگری «بند امیر شاه» و «آبشار گیوک» را از دیگر پروژه‌های هفته دولت دانست.

رمضانی در خصوص دیگر برنامه‌های میراث فرهنگی در هفته دولت یادآور شد: بازدید از پروژه‌ی اجرایی راه دسترسی به پارکینگ آبگرم مرتضی علی و کلنگ‌زنی این منطقه نمونه‌ی گردشگری، برگزاری نمایشگاه‌های عکس بناهای تاریخی در یک نگاه و بناهای تاریخی مرمت شده در شهرستان درمیان، عطر افشانی مزار شهدای گمنام اسدیه، بازدید از کارگاه‌های «تولیدی – آموزشی» صنایع‌دستی از دیگر برنامه‌های اداره‌کل میراث فرهنگی در هفته‌ی دولت است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *