شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۴

سيدسعيد افجه‌اي در گفت‌وگو با تسنيم درباره روند نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال اظهار داشت: براساس زحمات شبانه‌روزي علي نظري‌جويباري، مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال که…

سيدسعيد افجه‌اي در گفت‌وگو با تسنيم درباره روند نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال اظهار داشت: براساس زحمات شبانه‌روزي علي نظري‌جويباري، مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال که تعطيلات و روزه‌دار بودن در کارش بي‌تأثير بوده است، توانستيم با کرار جاسم قراردادي دو ساله ببنديم.

وي در ادامه افزود: دروازه‌بان برزيلي استقلال نيز امروز (شنبه) در تست پزشکي باشگاه استقلال شرکت مي‌کند و اگر مشکلي پيش نيايد با او نيز قرارداد مي‌بنديم.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال با اشاره به حرف‌ و حديث‌هاي به وجود آمده درباره فهرست تيم استقلال تصريح کرد: مي‌گويند فهرست استقلال کامل شده و نمي‌توانيم بازيکن ديگري جذب کنيم اما بايد بگويم با احتساب قراردادي که با کرار جاسم و دروازه‌بان برزيلي خواهيم بست يک جاي خالي در ليست‌مان داريم و سعي مي‌کنيم پيش از سفر به ترکيه و برپايي اردو در اين کشور بازيکن موردنظرمان را نيز جذب کنيم.

افجه‌اي در پايان تصريح کرد: هواداران استقلال نگران نباشند و بدانند که فهرست استقلال يک جاي خالي ديگر نيز دارد و با بهترين انتخاب اين جاي خالي را پر خواهيم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.