جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۴

سيدسعيد افجه‌اي در خصوص حرف و حديث‌هاي ايجاد شده درباره جدايي مهدي رحمتي از استقلال اظهار داشت: به نمايندگي از باشگاه استقلال اعلام…

سيدسعيد افجه‌اي در خصوص حرف و حديث‌هاي ايجاد شده درباره جدايي مهدي رحمتي از استقلال اظهار داشت: به نمايندگي از باشگاه استقلال اعلام مي‌کنم که مجموعه استقلال اجازه بازيکن‌سالاري را به هيچ بازيکني نخواهد داد. با وجود احترامي که براي نظرات مديران سابق استقلال قائليم اما اجازه تعيين تکليف براي کادر فني و مربيان را به هيچ بازيکني نمي‌دهيم.

به گزارش تسنيم، وي ادامه داد: هواداران عزيز استقلال بدانند که رحمتي پيشنهادات غيرحرفه‌اي و تحميلي به استقلال داد، شرط و شروط غيرحرفه‌اي داشت و جايگاه معلم و شاگردي را رعايت نکرد. با وجود مذاکراتي که با رحمتي داشتيم او تصميمش را از قبل گرفته بود. در حالي که به يکباره ارتباط رحمتي با باشگاه استقلال به مدت دو ساعت آنهم يک طرفه از سوي او قطع شد، مشاهده کرديم که با تيم پيکان قرارداد بسته و عکس يادگاري گرفته است!

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال با بيان اينکه کار رحمتي نشان داد که او از قبل تصميمش را گرفته بود، تصريح کرد:‌ اي کاش رحمتي با ما صادق بود اما با اين حال موضعي برابر اين بازيکن نداشته و نداريم و مي‌دانيم که او براي استقلال زحمت کشيده و از زحماتش نيز تشکر مي‌کنيم.

افجه‌اي در مورد اينکه فتح‌الله‌زاده اعلام کرده مذاکره باشگاه استقلال با سوشا مکاني به اين معني بوده که رحمتي را نمي‌خواستند، عنوان کرد: اگر مذاکره‌اي با ساير دروازه‌بان‌ها داشته‌ايم به جهت جلوگيري از تحميل شرايط غيرحرفه‌اي رحمتي بود. ما بايد آلترناتيوي داشته باشيم که بازيکن فکر نکند جز او بازيکن ديگري نيست.

وي افزود: هواداران استقلال بدانند از اين رفت‌وآمدها در باشگاه بزرگي چون استقلال زياد اتفاق مي‌افتد. نمونه‌اش ناصرحجازي، منصور رشيدي، احمدرضا عابدزاده، وحيد طالب‌لو و … بودند که به استقلال آمدند و رفتند اما چيزي که ماندگار ماند و هميشه مي‌ماند نام استقلال با عقبه 60 ساله است. آنها مطمئن باشند که اين رفت‌وآمدها هيچ خدشه‌اي به نام استقلال وارد نخواهد کرد.

عضو هيئت مديره استقلال در خصوص برنامه اين باشگاه براي جايگزيني مهدي رحمتي اظهار داشت: هواداران اطمينان داشته باشند دروازه‌باني جذب خواهيم کرد که سابقه ملي داشته باشد. اين دروازه‌بان مي‌تواند از گزينه‌هاي داخلي يا خارجي باشد. در حال مذاکره با چند دروازه‌بان هستيم و بهترين انتخاب را خواهيم داشت. هواداران به هيچ عنوان نگران نباشند.

افجه‌اي در پايان عنوان کرد: ما قوانين حرفه‌اي و سقف تعيين شده توسط سازمان ليگ را رعايت خواهيم کرد و اميدواريم که شفاف‌سازي تنها محدود به دو باشگاه استقلال و پرسپوليس نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.