یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۴

سعیدرضا افجه‌ای در خصوص مسائل مطرح شده در جلسه هیأت مدیره این باشگاه به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: این نشست به هدف…

سعیدرضا افجه‌ای در خصوص مسائل مطرح شده در جلسه هیأت مدیره این باشگاه به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: این نشست به هدف بررسی مشکلات باشگاه استقلال برگزار شده است و بدون شک در این نشست مسائل و مشکلات باشگاه حل می‌شود.

سخنگوی باشگاه استقلال تهران در ادامه افزود: هواداران نگران نباشند ما تقریباً تیم سال آینده را بسته‌ایم و بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته‌ایم.

افجه‌ای در خصوص مسدود بودن حساب‌ها هم تصریح کرد: ما مشکل مسدود بودن حساب‌ها را برطرف کرده‌ایم و قرار است از این به بعد پرداختی داشته باشیم و هیچ‌گونه مشکلی نداریم و به بزودی این موضوع را رسانه‌ای خواهیم کرد.

سخنگوی باشگاه استقلال با اشاره به اینکه مصوبه‌های مطرح شده به کجا رسیده است، عنوان کرد: یک بحثی که در جلسه امروز عنوان شده پیگیری مصوبه‌های هفته گذشته است که ما این مصوبه‌ها را پیگیری می‌کنیم و صادق حسنوند را به کمیته انضباطی اضافه کردیم که به این کمیته کمک کند.

وی با اشاره به تأسیس آکادمی فوتبال گفت: سه نفر به نام‌های صادق‌پور، معینی و نثاری را به عنوان مسئولان پی‌گیری آکادمی فوتبال اعلام کرده‌ایم که فوتبال پایه را  تأسیس، برنامه‌ریزی و سازماندهی کرده و به فوتبال پایه کمک کنند.

افجه‌ای در خصوص پرداختی‌ها و دریافتی‌های باشگاه استقلال هم گفت: ما بین پرداختی‌ها و دریافتی‌های مالی گذشته تعاملات بوجود آورده‌ایم. بخشی از طلب گذشته بازیکنان و پرداختی بازیکنان در فصل آینده از هم‌اکنون پرداخت می‌شود.

سخنگوی باشگاه استقلال با بیان اینکه آیا جرائم فصل گذشته بازیکنان استقلال بخشیده شده یا نه؟ افزود: هیچ‌گونه صحبتی در مورد بخشش جرائم بازیکنان در فصل گذشته مطرح نشده است.

وی در مورد  کمیته‌ فنی هم خاطرنشان کرد: قرار نیست در استقلال کمیته فنی تشکیل شود و این مسئله نیز در جلسه به طرح گذاشته شده بود که انجام این موضوع تحقق نیافت.

افجه‌ای با اشاره به موفقیت‌ اخیر تیم ملی والیبال کشورمان اذعان کرد:‌ پیروزی تیم ملی والیبال دست‌ آورد بزرگی در ورزش ایران بود که به مردم ایران حس غرور آفرین زیادی هدیه کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.