چهارشنبه، ۱۵ آذر ۹۶ - ۱۲:۲۳

افراد ناموفق همواره سر خود را مانند کبک، به زیر برف می برند؛ آنها از مواجه شدن با مشکلات و حقایقی که ناراحتشان…

افراد ناموفق همواره سر خود را مانند کبک، به زیر برف می برند؛ آنها از مواجه شدن با مشکلات و حقایقی که ناراحتشان می کنند، فراری اند. متاسفانه اغلب افراد ناموفق نمی توانند در برابر دغدغه ها و مشکلات زندگی مدرن، رویکردی مناسب از خود نشان دهند و همواره از این مشکلات گریزانند؛ آنها همیشه سعی می کنند مسائل و مشکلات را نادیده گرفته و دلشان را به این خوش کنند که شاید روزی این موضوعات حل شوند. و مهمتر از همه تعطیلات آخر هفته ی خوبی هم ندارند .در ادامه با میهن پست همراه شوید.

به عبارتی دیگر هر انسانی همانند افراد ناموفق به لحاظ شخصیتی ویژگی های خاصی دارند که با شناخت دقیق آن می تواند موفق تر از پیش زندگی کند، چون علاوه بر این که افراد به نکات مثبت شخصیت خود پی می برد، درصدد تقویت آن بر می آید، نقاط ضعف شخصیتی خویش را نیز شناخته و برای رفع آن تلاش می کنند. در چنین شرایطی افراد می توانند در خود تحول به وجود آورده، آن را به فرزندانشان نیز منتقل کنند.

افراد ناموفق اگر تعدادشان در جوامع مختلف زیاد است ، چیزی نیست جز این که خودشان این شرایط را می خواهند و البته بیشتر افراد در طول هفته کار می کنند تا بتوانند یک آخر هفته خوب را تجربه کنند و آنچه در این زمان ها انجام می دهند می تواند تفاوت میان افراد موفق و ناموفق را مشخص کند.

در ادامه  به کارهایی اشاره خواهیم کرد که عمدتا افراد ناموفق در تعطیلات آخر هفته انجام می دهند. با این امید که بتوانیم با تمرین بیشتر در گروه افراد موفق قرار بگیرم.

این برنامه ریزی تنها به معنای داشتن یک برنامه کلی است و منظور از آن داشتن لحظه به لحظه برنامه های مدون شده نیست. با این کار می توان از وقت استفاده بهتری کرده و برای برخی از فعالیت های مفرح بخش تفریحی هم اقدام کرد.

افراد ناموفق

شاید در طول هفته زمان کافی برای افرادی که دوست شان داریم را پیدا نکنیم بنابراین شاید خوب باشد که این کار در تعطیلات آخر هفته انجام پذیرد.

افراد ناموفق

گوشی های خود را در گوشه ای بگذارید. کاری به کار ایمیل های تان نداشته باشید و همکاران تان را هم توجیه کنید که پاسخگوی آنها نخواهید بود. اجازه ندهید که به تکنولوژی اعتیاد پیدا کنید.

افراد ناموفق

چه تنها باشید و چه زمان هایی را با دوستان خود سپری کنید همواره به خاطر داشته باشید که برای رضایت و شادی خود کاری انجام دهید.

افراد ناموفق

ممکن است که در طول هفته بسیار خسته شده باشید یا شب جمعه هم تا دیر وقت در مهمانی بوده اید. در هر حال خوابیدن بیش از اندازه در طول تعطیلات، می تواند روند خواب شما در طول هفته را به هم بزند.

افراد ناموفق

تمام طول هفته را زیر فشار فراوان کار کرده اید و زحمت کشیده اید بنابراین بهتر است به جای خرج کردن تمام آنچه پس انداز کرده اید به انجام کارهای کم هزینه تری بپردازید که باعث شادی شما هم بشود.

افراد ناموفق

در طول هفته پرمشغله ای که سپری کرده اید، امکان دارد که زمانی را پیدا نکرده باشید که به اهداف و کارهای مهمی که در زندگی دارید نظری بیافکنید. بسیار خوب است که در تعطیلات آخر هفته زمانی را به این کار اختصاص دهید.

افراد ناموفق

روزهای چهارشنبه یا برای افرادی که پنجشنبه ها هم کار می کنند زمان مناسبی است که به کارهای شنبه هم نظری داشته باشند و برای انجام آنها آمادگی لازم را کسب کنند اما این بدان معنا نیست که تمام طول تعطیلات خود را به کار کردن اختصاص دهید.

افراد ناموفق

بیرون رفتن از منزل در طول تعطیلات بی شک می تواند بسیار موثر باشد. اما گاهی تنبلی مانع می شود که افراد در طول تعطیلات آخر هفته از خانه خارج شوند. به همین دلیل هم ممکن است حوصله شان سر برود.

افراد ناموفق

برعکس برخی از افراد هستند که برای خود بیش از اندازه برنامه ریزی می کنند و تمام لحظات تعطیلات خود را پر می کنند. برای اینکه بتوانید عملکرد بهتری داشته باشید و در کارتان هم موفق تر باشید، بهتر است کمی هم استراحت کنید و باتری تخلیه شده انرژی خود را اندکی شارژ کنید.

افراد ناموفق

جمعه شب زمان مناسبی است که فرد برای طول هفته ای که در راه است برنامه ریزی کند. در این زمان می توان فهرستی از کارهایی که باید در طول آن هفته انجام داد را مشخص و یادداشت کرد. حتی می توان این کار را با فکر کردن به آنها انجام داد. افراد ناموفق عمدتا توفیقی در انجام این کار ندارند.

افراد ناموفق

حقیقتاً افراد ناموفق و ناراضی، پتانسیل بالقوه ای در آسیب زدن به خوشحالی یا موفقیت دیگران دارند. آنها همواره به دنبال ضربه زدن یا بی اهمیت جلوه دادن دستاورد های دیگران هستند. این رفتار زمانی شیطانی تر به نظر می رسد که این افراد طوری وانمود کنند که از روی خیرخواهی قصد کمک کردن دارند.

یک دیدگاه برای “تعطیلات آخر هفته افراد ناموفق چگونه سپری می شود ؟”

  1. مبینا گفت:

    خیلی جالب بود پلی چرا بیشتر از تصاویر خانم استفاده کردید و از مرد کمتر؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *