پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۰۱

مشاورپارلمانی رییس مرکزتحقیقات و استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: افراطیون با عملکرد خود از جمله انتشار لوح فشرده ˈمن روحانی هستمˈ به…

مشاورپارلمانی رییس مرکزتحقیقات و استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: افراطیون با عملکرد خود از جمله انتشار لوح فشرده ˈمن روحانی هستمˈ به دنبال عصبانی کردن رییس جمهوری هستند.

حجت الاسلام ˈعلی عسکریˈ در گفت و گو با ایرنا در بجنورد اظهار کرد: این گروه ها از صبوری دولت و توجه رییس جمهوری به مسائل مهم جامعه نگران هستند و می خواهند با افراطی گری خود دولت را به حاشیه ببرند.

وی اضافه کرد: به طور قطع رییس جمهوری با این کارهای افراطیون وارد فاز حاشیه ای نخواهد شد و همچنان به دنبال گشوده شدن گره های مشکلات کشوری با کلید تدبیر و امید خواهد رفت.

مشاورپارلمانی رییس مرکزتحقیقات و استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: افراطیون در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری شکست سختی را متحمل شدند و به دنبال انتقام گرفتن از افکار عمومی هستند.

حجت الاسلام عسکری ضمن مثبت ارزیابی کردن کارکرد دولت یازدهم اظهار کرد: دولت تدبیر و امید با حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی توانست در عرصه داخلی و بین المللی گشایش خوبی ایجاد کند.

وی اضافه کرد: امروز با ایجاد گشایش در عرصه داخلی و خارجی امید تازه ای به جامعه تزریق کرده و افراطیون نمی توانند این کارکردهای مثبت را ببینند.

وی گفت: این گروه نان خودشان را در دعوا و تخریب می بینند و به نظر می رسد باید دستگاه های امنیتی و قضایی جلوی این کارهای افراطیون را بگیرند.

مشاور پارلمانی رییس مرکزاستراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام این گونه اقدام های تخریبی افراطیون علیه دولت را خلاف منویات رهبر معظم انقلاب دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.