دوشنبه، ۲۴ شهریور ۹۳ - ۰۷:۲۹

امام جمعه ساوجبلاغ گفت: اکثر متقاضیان واحدهای مسکن مهر از قشر کم درآمد جامعه هستند و توانایی پرداخت افزایش قیمت آورده مسکن مهر…

امام جمعه ساوجبلاغ گفت: اکثر متقاضیان واحدهای مسکن مهر از قشر کم درآمد جامعه هستند و توانایی پرداخت افزایش قیمت آورده مسکن مهر را ندارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمدتقی ناطقی عصر روز گذشته(23شهریور)، در مراسم افتتاحیه یک‌هزار و100 واحد مسکن مهرشهرجدید هشتگرد که با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد، دو تن از اعضای هیئت ریییسه شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور و تعدادی از مسئولان برگزار شد، طی سخنانی اظهارکرد: خدمت مسئولان در نظام اسلامی ایران باید صادقانه باشد، چرا که صداقت زمینه‌ساز رشد و تعالی خواهد بود و اگر این مهم به درستی در ادارات ما نهادینه شود، برکات فراوانی از آن حاصل خواهد شد.

وی اشاره به این‌که هر مسئولی درمدت حضورش در هر جایگاهی باید خدمتگزاری و خدمت‌رسانی به مردم را با تکیه بر صداقت انجام دهد، افزود: مدیران باید از فرصت‌های به وجود آمده در راه خدمت به مردم استفاده کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: خدمت به مردم یک افتخار است و مسئولان باید در راستای حل مسایل و رفع مشکلات مردم تلاش داشته باشند.

ناطقی در ادامه به تامین امکانات زیرساختی برای ساکنان مسکن مهر اشاره کرد و گفت: ساکنان واحدهای مسکن مهر همچون سایر شهروندان از حقوق مساوی برخوردار هستند، لذا باید به رفع نیازهای آنان توجه بیشتری شود.

امام جمعه ساوجبلاغ یادآورشد: با تامین امکانات مردم با خاطری آسوده‌تر در این واحدها ساکن می‌شوند لذا از مسئولان انتظار داریم که هرچه زودتر در جهت رفع مشکلات و تامین امکانات برای مسکن مهر هشتگرد اقدام کنند.

وی عدم وجود مراکز ورزشی و تفریحی را از نقاط ضعف در برنامه‌ریزی برای ساخت واحدهای مسکن مهر دانست و گفت: در اسلام در کنار مسجد سازی و عبادت خداوند به تفریح سالم نیز بهاء داده شده است و‌نشاط و تفریح از جمله نیازهای روحی ‌و ‌فطری انسان است که در بسیاری ازجنبه‌های حیاتی وی نقش مؤثری ایفا می‌کند و وجود آیات‌متعدد در قرآن‌کریم، سخنان‌پیامبر(ص) و احادیث و روایات منقول از ائمه‌ی‌معصومین(ع) و به‌طور کلی متون‌دینی حاکی از اهمیت این موضوع در اسلام ‌است، لذا از مسئولان انتظار داریم ساخت مجموعه‌های ورزشی و تفریحی برای ساکنان مسکن مهر را آغاز کنند.

این مقام مسئول در پایان از تکمیل آورده برای واگذاری هرچه سریع‌تر واحدها به متقاضیان سخن به میان آورد و افزود: برخی از متقاضیان امکان واریز مبلغ تعیین شده را ندارند، لذا دولت و مسئولان باید برای این متقاضیان فکری کنند و آن‌ها را تحت فشار قرار ندهند.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.