یکشنبه، ۱۱ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۱

به گزارش خبرنگار مهر، ایمان زمانی عصر شنبه در جلسه بررسی نرخ های جدید کرایه تاکسی در این شهرستان افزود: نرخ های جدید…

به گزارش خبرنگار مهر، ایمان زمانی عصر شنبه در جلسه بررسی نرخ های جدید کرایه تاکسی در این شهرستان افزود: نرخ های جدید به تناسب افزایش حامل های انرژی افزایش یافته است.

وی رقم نهایی نرخ های مصوب جدید را اعلام نکرد و با بیان اینکه هنوز این نرخ ها در شورای شهر اردبیل تائید نشده است، یادآور شد: نرخ های جدید کرایه ها پس از تائید شورای اسلامی شهر اردبیل به فرمانداری ارسال شده و پس از تایید فرمانداری ابلاغ و اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اردبیل با بیان اینکه در ابتدای سال نیز اعلام شده بود که افزایش کرایه تاکسی در اردبیل بعد از تعطیلی مدارس و از اول تابستان اعمال خواهد شد، تاکید کرد که نرخ جدید اعلامی کار کارشناسی و با توجه به ساماندهی ایستگاه و… تعیین شده است.

وی با بیان اینکه نرخ های جدید شامل تاکسی های گردشی، خطی، بیسیم (133)، تاکسی فرودگاه و تاکسی ترمینال و.. است، یادآور شد: امسال تلاش شد حدالامکان با رند کردن نرخ های جدید از سواستفاده احتمالی جلوگیری شود.

 زمانی زمان اعلام نرخ های جدید را اعلام نکرد، اما در عین حال متذکر شد که تا زمان اعمال نرخ کرایه های جدید، تاکسی های فعال در اردبیل باید براساس مقررات و نرخ های سال قبل کرایه دریافت کنند، در غیر این صورت با متخلفین برابر آئین نامه رفتار خواهد شد.

پیش از این خبرگزاری مهر از افزایش 20 الی 30 درصدی کرایه تاکسی های مرکز استان خبر داده بود، با این وجود برخی از مسئولان شهرستان اردبیل از عدم افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس در شهرستان خبر داده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.