چهارشنبه، ۲۹ مرداد ۹۳ - ۰۳:۱۴

معاون درآمدهای مالیاتی شهرستان‌های استان اصفهان از افزایش پرداخت مالیات در پنج ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد….

معاون درآمدهای مالیاتی شهرستان‌های استان اصفهان از افزایش پرداخت مالیات در پنج ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

عبدالرسول نصر اصفهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در آران و بیدگل، افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده از شش به هشت درصد، تورم حاصل از خرید عمومی و منابع جدید مالیاتی در سطح استان را از دلایل اصلی این افزایش دانست و افزود: با وجود این افزایش، میزان مطلوب و مورد نظر سازمان مالیاتی محقق نشده است.

وی اظهارکرد: شهرستان آران و بیدگل با وجود صنعتی بودن درآمدهای مالیاتی ارزش افزوده بالایی ندارد و این به دلیل وجود شرکت‌های صادر کننده ملی فرش ماشینی است که هر ساله از مشوق‌های مالیاتی بهره مند می‌شوند.

معاون درآمدهای مالیاتی شهرستان‌های استان اصفهان خاطرنشان کرد: مالیات شرکت فولاد کویر مستقر در آران و بیدگل نیز مانند همه مالیات‌ها به حساب خزانه کشور واریز می‌شود و تنها عوارض ناشی از آلایندگی به تناسب جمعیتی به شهرستان پرداخت می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *