جمعه، ۰۴ مهر ۹۳ - ۰۲:۲۷

استاندار اردبیل از افزایش 10 برابری اعتبارات عمرانی استانی و ملی – استانی خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در اردبیل،…

استاندار اردبیل از افزایش 10 برابری اعتبارات عمرانی استانی و ملی – استانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در اردبیل، «مجید خدابخش» استاندار اردبیل در مراسم دیدار معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور با اهالی شهر عنبران با اعلام خبر فوق، افزود: پارسال، نزدیک به 40 میلیارد تومان در بخش عمرانی هزینه شده بود، که این میزان به برکت سفر رئیس‌جمهور به استان، امسال با افزایش 10 برابری به 400 میلیارد تومان افزایش یافت.

وی تصریح کرد: پس از سفر رئیس‌جمهور به استان اردبیل بیش از 100 میلیارد تومان به خزانه استان واریز شده و ظرف دو هفته‌ی آینده استان اردبیل به کارگاه توسعه و سازندگی تبدیل می‌شود و امید می‌رود تا پایان سال، پروژه‌های مصوب سفر رئیس‌جمهور تکمیل شده و در قالب ویدیو کنفرانس این پروژه‌ها را به بهره‌برداری برسانیم.

خدابخش خاطرنشان کرد: تا پایان سال، 12 میلیارد تومان اعتبار برای شهر عنبران اختصاص می‌یابد که 2 میلیارد تومان برای آب شرب این شهر در نظر گرفته شده تا انتقال آب به عنبران از طریق یکی از چاه‌ها انجام شود.

وی یادآور شد: در تاریخ شهر عنبران، نخستین باری است که یک معاون رئیس‌جمهور به این منطقه سفر می‌کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *