سه شنبه، ۰۸ مهر ۹۳ - ۰۷:۰۱

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های گلستان گفت: تردد وسایل نقلیه در محورهای ارتباطی استان در تابستان امسال نسبت به بهار، 11 درصد…

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های گلستان گفت: تردد وسایل نقلیه در محورهای ارتباطی استان در تابستان امسال نسبت به بهار، 11 درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهدی میقانی اظهار کرد: بر اساس آمار مرکز مدیریت راه‌های اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های گلستان، تردد بیش از 21 میلیون وسیله نقلیه در استان طی تابستان سال جاری حاکی از افزایش 11 درصدی تردد نسبت به فصل بهار سال گذشته بوده است.

وی افزود: در مدت تابستان امسال از تاریخ اول تیر تا 31 شهریور، 21 میلیون و 246 هزار و 198 دستگاه خودرو در محورهای مواصلاتی استان گلستان تردد داشته‌اند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های گلستان بیان کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی از سامانه ترافیک بر خط مرکز مدیریت راه‌های اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ها در 28 محور مواصلاتی استان گلستان، از آمار کل تردد، سهم خودروهای سنگین معادل 12 درصد بوده است.

میقانی ادامه داد: در نیمه نخست امسال شاهد تردد حدود 40 میلیون و 300 هزار دستگاه وسیله نقلیه در جاده‌های استان گلستان بودیم. در این مدت بر اساس گزارش دستگاه‌های تردد شمار بر خط، یک میلیون و 924 هزار و 938 خودرو وارد گلستان شده و یک میلیون و 894 هزار و 270 وسیله نقلیه از استان خارج شده‌اند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های گلستان متوسط سرعت تردد در شبکه راه‌ها را در فصل بهار و همچنین فصل تابستان 83 کیلومتر در ساعت عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، طول راه‌های اصلی استان گلستان به 1500 کیلومتر می‌رسد

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.