شنبه، ۰۵ مهر ۹۳ - ۰۷:۲۸

فرمانده پلیس راه استان قزوین گفت: در شش ماهه نخست سال جاری تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان قزوین نسبت به سال گذشته…

فرمانده پلیس راه استان قزوین گفت: در شش ماهه نخست سال جاری تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان قزوین نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش داشته است.

بهرام زینعلی، فرمانده پلیس در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌- منطقه قزوین، با اعلام این خبر اظهار کرد: تردد خودروها در محورهای مواصلاتی قزوین در شش ماهه سال جاری، 690 میلیون و 498 هزار و 58 دستگاه بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: تردد خودروها در محورهای مواصلاتی قزوین در شهریور ماه سال جاری، 14میلیون و762 هزار 495 دستگاه بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 39.5 درصد افزایش داشته است.

فرمانده پلیس راه استان قزوین تصریح کرد: در شهریورماه‌ سال جاری، در محورهای مواصلاتی قزوین شاهد کاهش تصادفات در بخش جرحی بودیم به طوری که 22 فقره تصادف منجر به فوت و 116 فقره تصادفات جرحی داشتیم.

زینلی با اشاره تخلفات رانندگی در محورهای مواصلاتی قزوین گفت: بیشترین تخلفات در زمینه‌های سرعت غیرمجاز، نقص سیستم روشنایی خودرو و کمربند ایمنی بوده است، که در این میان 886 دستگاه خودرو و 697 دستگاه موتورسیکلت توقیف و 158 گواهینامه نیز به دلیل تخلفات پیوست شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *