جمعه، ۱۸ مهر ۹۳ - ۰۵:۴۷

به گزارش خبرنگار مهر، روح الله گراوند ظهر جمعه در جمع مردم جم با تبریک دهه ولایت و امام و همچنین سالروز ولادت…

به گزارش خبرنگار مهر، روح الله گراوند ظهر جمعه در جمع مردم جم با تبریک دهه ولایت و امام و همچنین سالروز ولادت امام هادی علیه السلام گزارشی از فعالیت های نیروی انتظامی در سال جاری ارائه داد.

گراوند با بیان اینکه خدمت در نظام اسلامی در سایه ولایت فقیه و رهبری فرزانه انقلاب برای پرسنل نیروی انتظامی افتخار است اظهار داشت در سال جاری از لحاظ امنیتی جرمی در شهرستان رخ نداده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جم گفت مقایسه شش ماهه اول سال 93 با مدت مشابه سال قبل در اکثر جرایم با کاهش وقوع جرم مواجه شده ایم که از آن جمله می توان به سرقت، توزیع مواد مخدرو قاچاق سوخت اشاره کرد و در طرف مقابل کشفیات بسیار زیادی داشته ایم که آمار قابل توجهی را نشان می دهد.

وی گفت: کشف مقدار بسیار زیادی سوخت قاچاق ،کشف موتور سیکلت، دستگیری سارقین، و منهدم نمودن باند توزیع مواد مخدر در یکی از روستاهای شهرستان از اقدامات موثر نیروی  انتظامی شهرستان جم در ماه های اخیر  بوده است.

افزایش 95 درصدی توقیف وسایل نقلیه

گراوند تصریح کرد: 15 درصد افزایش کشف سرقت نسبت به سال گذشته ،47 درصد افزایش دستگیری سارقین نسبت به سال گذشته، توقیف وسیله نقلیه 95 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته، در کشف سلاح غیر مجاز 50 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و در سرقت‌های جزئی نسبت به هفت ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته کمتر بوده است.

سرگرد گراوند گفت: علیرغم افزایش امنیت شهرستان در بخش‌های مختلف، متاسفانه در تصادفات خسارتی، جرحی و فوتی با رشد نگران کننده‌ای مواجه‌ایم.

این عضو شورای اداری شهرستان جم تاکید کرد: برای کاهش تصادفات علاوه بر تلاش نیروی انتظامی، باید مردم هم با اشنایی با قوانین راهنمایی ورانندگی در کاهش تصادفات کمک کنند.

گراوند در پایان با اعلام آمادگی نیروی انتظامی برای هر عملیاتی گفت: فرماندهی نیروی انتظامی خود را ملکف به پاسخگویی شهروندان می داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.