یکشنبه، ۰۴ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۰

به گزارش خبرنگار مهر، محمود گودرزی شنبه شب در نشست با جوانان و سازمان های مردم نهاد استان بوشهر اظهار داشت: مسئولان توجه…

به گزارش خبرنگار مهر، محمود گودرزی شنبه شب در نشست با جوانان و سازمان های مردم نهاد استان بوشهر اظهار داشت: مسئولان توجه بالایی به جوانان دارند ولی جریان ساختاری جوانان از نظر مالی و اعتباری و زیرساختی دچار مشکلات زیادی است که باید تغییر کند.

وی ادامه داد: تاکنون به 9 استان کشور سفر داشته ام و مشکلات استان های مختلف را از نزدیک بررسی کرده ایم که بسیاری از مشکلات مانند هم است و باید تغییر رویکرد دهیم تا مردم به اصل تربیت بدنی روی بیاورند.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه فضاهای ورزشی استان بوشهر بیش از میانگین کشوری است، خاطرنشان ساخت: میانگین فضای ورزشی در سطح کشور 70 سانتیمتر است که در استان 85 سانتیمتر مربع است.

وی افزود: در تهران میانگین سرانه فضای ورزشی 33 سانتیمتر است و در استان البرز 30 سانتیمتر است و در استان بوشهر 85 سانتیمتر مربع است که 15 سانتیمتر مربع بیش از میانگین کشوری است.

گودرزی با اشاره به عدم تصویب پرداخت یک درصد اعتبارات به ورزش، اضافه کرد: در این صورت دو هزار میلیارد تومان نصیب ورزش می شد که باید آن را به گردش بیاندازیم.

وی بر لزوم تلاش برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی تاکید کرد و افزود: باید با رویکرد توسعه فرهنگی و اخلاق محوری در عرصه ورزش حرکت کنیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: در گذشته اعتبارات ورزشی استان بوشهر 270 میلیون تومان بود که این رقم امسال 375 میلیون تومان تعیین شده بود که آن را به 450 میلیون تومان می رسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.