سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۴

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار ˈحسین رحیمیˈ روز دوشنبه با تشریح نحوه کشف این میزان مواد مخدر افزود: ماموران مبارزه با مواد…

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار ˈحسین رحیمیˈ روز دوشنبه با تشریح نحوه کشف این میزان مواد مخدر افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر انتظامی سیستان و بلوچستان با اطلاع از اینکه تعدادی از قاچاقچیان مسلح قصد جابجایی مواد مخدر بوسیله خودروهای تندرو در محورهای فرعی حوزه شهرستان سراوان را دارند، موضوع را به طور ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی بیان کرد: ماموران پس از مدت ها کار اطلاعاتی و زیر نظر گرفتن قاچاقچیان و کنترل محور های موردنظر، شب گذشته خودروها و مسیر تردد آنها را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: نیروهای عمل کننده با شناسایی یک دستگاه خودرو تویوتا و یک دستگاه پژو 405 متعلق به قاچاقچیان به منظور توقف آنها دستور ایست صادر کردند اما رانندگان بدون توجه به دستور پلیس با تیراندازی به سوی ماموران اقدام به فرار کردند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: پس از مدتی درگیری، قاچاقچیان که عرصه را برخود تنگ دیدند، با آتش زدن خودرو تویوتا حامل مواد مخدر قصد فرار با خودرو پژو را داشتند که با اقدام به موقع و سریع ماموران خودرو توقیف و دو قاچاقچی دستگیر شدند.

ک/1653 ** 1917

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.