شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۶

بهرام افشارزاده در پايان نشست مديران فوتبال باشگاه‌هاي ايران با وزير ورزش و جوانان گفت: در اين جلسه صحبت‌هايي در خصوص رعايت سقف…

بهرام افشارزاده در پايان نشست مديران فوتبال باشگاه‌هاي ايران با وزير ورزش و جوانان گفت: در اين جلسه صحبت‌هايي در خصوص رعايت سقف قرارداد، مسائل اخلاقي، برگزاري اردوها و … مطرح شد. مديران عامل باشگاه‌ها هم مشکلات خود را اعلام کردند.

به نقل از تسنيم، وي در خصوص اينکه آيا وزير ورزش در جلسه گفته سقف قرارداد بايد يک ميليارد تومان باشد يا خير، عنوان کرد: سقف قرارداد در فوتبال يک ميليارد تومان است.

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص اينکه گفته مي‌شود رحمتي بالاي سقف قرارداد گرفته است گفت: در اين مورد با مديرعامل باشگاه پيکان صحبت کنيد.

افشارزاده يادآور شد: براي فصل جديد بازيکني بالاي يک ميليارد نداريم و به زودي تکليف سنگربان تيم ما مشخص مي‌شود.

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص اينکه اگر بازيکناني مانند نکونام، تيموريان و حيدري بخواهند به باشگاه استقلال بيايند آيا با اين مبالغ حاضر خواهند شد قراردادي امضا کنند گفت: پولي نداريم که بخواهيم بيش از حد مجاز به اين بازيکنان پرداخت کنيم.

افشارزاده در خصوص اينکه تکليف اين بازيکنان چه مي‌شود گفت: من صحبتي با هيچ کدام از اين بازيکنان نداشتم.

خبرنگاري پرسيد چطور است که عمران‌زاده با استقلال 2 ميليارد تومان قرارداد بسته که افشارزاده در پاسخ به او گفت: چه کسي اين حرف را گفته است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.