پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۴

بازیکنان آلمان بین دو نیمه دیدار تیم‌شان مقابل برزیل تصمیم جالبی گرفته بودند. به گزارش جام جم ورزشی، تیم ملی فوتبال آلمان با…

بازیکنان آلمان بین دو نیمه دیدار تیم‌شان مقابل برزیل تصمیم جالبی گرفته بودند.

به گزارش جام جم ورزشی، تیم ملی فوتبال آلمان با پیروزی 7 بر 1 مقابل برزیل علاوه بر رقم‌ زدن یکی از عجیب‌ترین نتایج تاریخ جام جهانی و تحمیل سنگین‌ترین شکست تاریخ برزیل به این تیم به فینال جام جهانی 2014 صعود کرد.

آلمانی‌ها که در نیمه نخست با 5 گل از حریف پیش افتاده بودند، در بین دو نیمه با یکدیگر قرار گذاشتند که بیشتر از این برزیل را تحقیر نکنند. این موضوعی بود که امروز متس هوملز مدافع آلمان در مصاحبه‌ای از آن پرده برداشت و گفت: بین دو نیمه همه بازیکنان با هم صحبت کردند و با هم قرار گذاشتیم که در نیمه دوم فقط متمرکز و بدون اشتباه بازی کنیم و برای تحقیر کردن حریف تلاش نکنیم.

او ادامه داد: ما به یکدیگر گفتیم که باید در زمان باقی‌مانده جدی و محکم بازی کنیم اما این چیزی نیست که آن را در زمین و موقع بازی‌کردن نشان دهید. شما باید به حریف‌تان احترام بگذارید و خیلی مهم بود که ما این کار را در زمین انجام دادیم و تلاش نکردیم که نشان دهیم نتیجه بدست آمده معجزه یا چیزی شبیه به آن بوده است. سعی کردیم مثل همیشه بازیمان را انجام دهیم.

هوملز گفت: بعد از گل دوم برزیل به هم ریخته بود. آن‌ها در زمین نظم خود را از دست داده بودند و بعد از آن هم ما هیچ موقعیتی را از دست ندادیم تا اینکه گل پنجم را به ثمر رساندیم. این اتفاق به ندرت در فوتبال رخ می‌دهد. شما باید از آن لذت ببرید.

مدافع تیم ملی آلمان که این روزها پیشنهاد جدی‌ای از منچستر یونایتد دارد درباره بازی فینال هم گفت: باید تمرکز خودمان را در زمین بازی نگهداریم. می‌دانیم که دیدار فینال چقدر سخت خواهد بود. تفاوتی نمی‌کند حریف ما چه تیمی باشد. قطعاً جنگ سختی را خواهیم داشت. می‌دانیم که یکی از بهترین تیم‌های جهان هستیم اما شما همیشه کمی شانس نیاز دارید. باید از آنچه رخ داده لذت ببریم اما اگر در فینال ببازیم پیروزی نیمه‌نهایی هیچ ارزشی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.