شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۰۶

به‌گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، محمد سررشته‌داری، مشاور مدیرعامل و مدیربازرگانی استقلال درخصوص اسناد منتشر شده در مورد…

به‌گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، محمد سررشته‌داری، مشاور مدیرعامل و مدیربازرگانی استقلال درخصوص اسناد منتشر شده در مورد کمپ استقلال اظهار داشت: سندهایی که  امروز دکتر فتح‌الله‌زاده منتشر کرده بود خدا را شکر به گونه‌ای است که قابل کتمان نیست و کسی نمی‌تواند این‌گونه مستند حرف بزند و همان‌طور که دیدیم این اسناد کاملاً معتبر و قانونی هستند و باقی‌حرف‌هایی که گفته می‌شود گل‌‌آلود کردن آب  و به هدف پایین‌آوردن ارزش کار بزرگ دکتر فتح‌الله‌زاده است. البته مردم می‌توانند خودشان اسناد را مشاهده و قضاوت کنند.

سررشته‌داری ادامه داد: درمورد اسناد باید توضیحات زیر را ارائه دهم:
سند اول نامه‌ای است که آقای عباس آخوندی، وزیرمحترم مسکن و شهرسازی در سال 1372 به آقای هاشمی‌طبا،‌ معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان تربیت‌بدنی وقت نوشتند که در این نامه جناب آقای آخوندی قید کردند «چنانچه مساحت زمین با استانداردهای رشته ورزشی  مورد استفاده تناسب داشته و محوطه آن محصور و مورد بهره‌برداری قرار گرفته باشد عملیات انجام شده به منزله اجرای طرح تلقی و منجر به صدور سند گردد».

پس از نامه اول به دلیل رفتن آقای فتح‌الله‌زاده از باشگاه استقلال و عدم پیگیری توسط مدیران بعدی نامه دوم در تاریخ 2/11/80 توسط حجت‌ا… خطیب، مدیرکل تربیت‌بدنی استان تهران برای پیگیری به ریاست سازمان مسكن و شهرسازی زده شد با این توضیح که این زمین برای ساخت‌وساز بیشتر نیاز مبرم به سند مالکیت پلاک‌های مزبور دارد و اینکه مدارک مربوط به باشگاه ورزشی استقلال تحت پوشش و نظارت  سازمان تربیت‌بدنی است. (قابل‌توجه برخی که سعی دارند بگویند این سند متعلق به استقلال و وزارت‌ورزش نیست). در حالی که در این نامه کاملاً مشخص است که این زمین برای استقلال است که زیرنظر تربیت‌بدنی کار می‌کند.

مدیربازرگانی ادامه داد درنهایت نامه سوم که ختم داستان است را جناب آقای مجید کیان‌پور، مدیرکل سازمان شهری استان تهران در تاریخ 25/11/89 در مورد انتقال سند مالکیت به اطلاع رسانده که: «معرفی به دفتر اسناد رسمی جهت نقل‌وانتقال قانونی منوط به ارائه پایان‌کار و شهرداری منطقه مربوطه و تسویه‌حساب نهایی با سازمان زمین‌شهری استان تهران می‌باشد و در زمان ارائه مدرک مزبور این سازمان آمادگی اقدامات قانونی را در اسرع وقت دارد».

سررشته‌داری در پایان گفت: این تمام ماجرا بود و جای هیچ بحث و تردیدی باقی نمی‌گذارد اگرچه آقایان همه تلاش خود را می‌کنند تا زحمات فتح‌الله‌زاده که علاوه بر این کمپ 36 هزارمتری، جزو چهار تیم شدن آسیا، کسب رتبه 55 جهان، قهرمانی در لیگ و جام‌حذفی را هم به دست آورده کمرنگ جلوه کنند و مثل تیمورلنگ زانوی کسی را که از خودشان بلندتر است را ببرند تا همقد شوند.

نکته پایانی اینکه آقای فتح‌الله‌زاده آمادگی این را دارد که حتی اگر به هر دلیلی از استقلال جدا شد مسئولیت سند زدن این زمین را برعهده بگیرد و به محض پایان فاز اول ساخت کمپ که تنها سکوی تماشاگرانش باقی مانده، پایان کار گرفته و سند را تحویل وزارت‌ورزش و هواداران استقلال دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.