سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۸

آرش افشين ابتدا در خصوص وضعيت مصدوميتش گفت: در حال حاضر در رامهرمز مشغول استراحت هستم. خدا را شکر شرايط بهتري دارم ولي…

آرش افشين ابتدا در خصوص وضعيت مصدوميتش گفت: در حال حاضر در رامهرمز مشغول استراحت هستم. خدا را شکر شرايط بهتري دارم ولي هنوز مصدوميتم به طور کامل برطرف نشده است. به احتمال فراوان تا يک ماه ديگر شرايط بازي را پيدا مي‌کنم. متأسفانه در هفته‌هاي پاياني ليگ دچار مصدوميت تلخي شدم. پاي من در گچ بود که دکترها گفتند آن را باز کنم. متأسفانه روي پايم فشار آمد و شرايطم بدتر شد.

به نقل از تسنيم، وي در مورد اينکه مي‌گويند براي فصل بعد با استقلال در حال مذاکره است، افزود: وضعيتم براي فصل بعد معلوم نيست و هيچ تصميمي نگرفته‌ام. از هر تيمي هم که با من تماس مي‌گيرند عنوان مي‌کنم فعلاً مي‌خواهم به مصدوميتم برسم.

مهاجم تيم فوتبال فولاد خوزستان با تأکيد بر اينکه با هيچ تيمي مذاکره نکرده است،‌ خاطر نشان کرد: معمولاً در فصل نقل‌وانتقالات مطرح مي‌شود که بازيکنان با تيم‌هاي مختلف مذاکره کرده‌اند اما من هنوز تصميمي نگرفته‌ام. در ضمن براي فصل بعد اول با فولاد مذاکره خواهم کرد.

افشين در مورد حضور اسکوچيچ در فولاد خاطرنشان کرد: او با ملوان نتايج خيلي خوبي گرفت و مربي کاربلدي است. اميدوارم با اسکوچيچ باز هم قهرمان شويم ولي همه بازيکنان و سرمربي تيم کار سختي در پيش دارند. قهرماني فصل قبل باعث شده که فشار زيادي روي بازيکنان و سرمربي تيم باشد. شما مطمئن باشيد فولاد فصل بعد با يک مساوي هم زير سؤال مي‌رود و همه از تيم ما فقط برد مي‌خواهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.