جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که  روز نخست مسابقات مرحله نهایی لیگ منطقه ای فوتبال نوجوانان باشگاه های کشور با موفقیت جنواب…

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که  روز نخست مسابقات مرحله نهایی لیگ منطقه ای فوتبال نوجوانان باشگاه های کشور با موفقیت جنواب اهواز برابر شهرداری مهاباد همراه بود و افشید قم مقابل جنوب اهواز متوقف شد، در روز دوم افشید از سد شهرداری مهاباد و جنوب اهواز از سد تیم پیام شیراز عبور کرد.

اما شامگاه پنج‌شنبه در روز سوم و پایانی بازی های مرحله نهایی در گروه دوم این رقابت ها نیز تیم فوتبال نوجوانان افشید قم در جدال با تیم نوجوانان جنوب اهواز به دنبال کسب دومین پیروزی خود موفق عمل کرد و با کسب سه امتیاز از میدان خارج شد.

تیم فوتبال نوجوانان جنوب اهواز در نخستین دیدار خود از مرحله نهایی لیگ منطقه ای فوتبال نوجوانان باشگاه های کشور با گل هایی که در نیمه اول به ثمر رساند از سد شهرداری مهاباد عبور کرد و در روز دوم برابر تیم پیام شیراز که موفق به متوقف کردن تیم افشید قم شده کار سختی داشت اما با ارائه فوتبالی حرفه ای با یک گل به برتری رسید و صاحب سه امتیاز شد.

زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تختی قم پیش از دیدار تیم های افشید قم و جنوب اهواز، در آخرین روز برگزاری این بازی ها میزبان مسابقه تیم های شهرداری مهاباد و پیام شیراز بود ولی نتیجه این دیدار تشریفاتی در سرنوشت تیم های افشید قم و جنوب اهواز تاثیری نداشت.

حساس در دیدار دوم بین افشید قم و جنوب اهواز بسیار زیاد بود و در این دیدار فوتبالیست های تیم افشید قم و تیم جنوب اهواز امیدوار بودند که جواز صعود به لیگ برتر را به دست بیاورند اما این بازی در نهایت رای به برتری یک بر صفر تیم افشید قم داد تا افشید به لیگ برتر برود.

فوتبالیست‌های جنوب اهواز، افشید قم، شهرداری مهاباد و جنوب اهواز که دیدارهای مرحله اول را با موفقیت پشت سر گذاشته و خود را به مرحله نهایی رسانده‌ بودند در دیدارهای این مرحله به دنبال جواز صعود به لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور به مدت سه روز در قم با یکدیگر رقابت کردند.

4 تیم حاضر در این مسابقات در حالی به کار خود پایان دادند که بازی های آنها به میزبانی باشگاه افشید قم در ورزشگاه تختی قم به انجام رسید و با توجه به اینکه تیم افشید با هفت امتیاز در صدر ایستاد به مسابقات لیگ برتر نوجوانان باشگاه های کشور صعود کرد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.